Scroll Top

odpocznij jak na bali

gadżety z materiałów do produkcji spadochronów

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom TicketToTheMoon z bliska

hamaki, fotele wieszane, plecaki, torby eko, koce plażowe, frisbee

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom TicketToTheMoon z bliska

hamaki, fotele wieszane, miniaturowe plecaki i torby eko, koce plażowe, frisbee

zobacz nasz katalog ticketothemoon

sprawdź jeszcze

zobacz POZOSTAŁE MARKI z plecakami I TORBAMI

zobacz wszystkie marki

Plecaki – GADŻETY REKLAMOWE PRAKTYCZNE I CZĘSTO WYBIERANE

Plecaki to często wybierane gadżety segmentu premium. Do biura, na wyjazd, do pracy na eventy, na konferencję, na plażę, na imprezę plenerową, do pracy w biurze, a może na home office? Odpowiednio oznakowane plecaki reklamowe BAS Kreacji zawsze sprawdzają się znakomicie i są lubianym i trwałym giftem. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę plecaków, w tym eleganckie i markowe eko plecaki na specjalne okazje, a także produkty ekonomiczne, w segmencie niskobudżetowym. 

Oferujemy zarówno najbardziej popularne plecaki i torby na szybkie promocje, jak również plecaki markowe, o dużej trwałości i znakomitych walorach dizajnerskich. Dostępne m.in. eko-plecaki z certyfikatem ochrony środowiska, papierowe, silikonowe, z korka, z butelek rpet, dizajnerskie, markowe, składane, na kółkach, z kieszeniami itp. Dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku. Wykonujemy m.in. plecaki personalizowane tłoczeniem, grawerem laserowym na wstawkach, nadrukiem lub ze znakowaniem na opakowaniu.

plecaki i torby reklamowe - wysoko ceniony nośnik reklamy

Trwałość i przeznaczenie do użytku osobistego sprawiają, że plecaki i torby są wysoko cenionym nośnikiem reklamy. Znakowany plecak reklamowy to doskonały prezent na wszelkiego rodzaju promocje rocznice, nagrody i prezenty okolicznościowe oraz jubileuszowe, upominki lojalnościowe dla pracowników, promocje firmowe, konkursy, programy punktowe, nagrody uznaniowe, eventy itp. Gadżety te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.

gadżety eko - ekologiczne torby reklamowe z twoim znakowaniem

Zrównoważona reklama jest możliwa. Torby, jakie oferujemy w BAS Kreacji są eleganckie, praktyczne i przede wszystkim wpisują się w nurt gadżetów eco. Odpowiedzialność społeczna to dla nas priorytet, dlatego w naszej ofercie znajdziesz torby wykonane z materiałów przyjaznych dla planety, które mogą być używane przez wiele lat, dzięki czemu, wspólnie przyczyniamy się do redukcji zbędnych odpadów. Dołącz do firm, które promują swój biznes w sposób zrównoważony i zainwestuj w ekologiczne gadżety z Twoim logowaniem!

Welcome Packi - markowe plecaki w zestawach

W BAS Kreacji obok najbardziej popularnych plecaków ekonomicznych proponujemy plecaki markowe VIP. Są to gadżety premium o najwyższych parametrach technicznych, wytrzymałe, a nawet wielofunkcyjne. Szeroki wybór modeli i kolorów zaspokoi oczekiwania każdego odbiorcy. Polecamy markowe plecaki w zestawach reklamowych, takich jak boxy prezentowe, welcome packi, kosze świąteczne, gift boxy lub pakiety promocyjne. Tworzone przez nas zestawy upominkowe zawsze spotykają się z uznaniem klientów.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty plecaków B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni gadżet na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców. Dostępne plecaki dla firm ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe bidony dostarczymy pod wskazany adres

Plecaki reklamowe – eleganckie, markowe, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.