Scroll Top

firmowe, znakowane, personalizowane

Gadżety na konferencje

Najszersza oferta znakowanych gadżetów reklamowych dla firm

Gadżety reklamowe na konferencje - rodzaje

W BAS Kreacji znajdziesz najszerszą ofertę gadżetów na promocję Twojej firmy podczas konferencji. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i spraw, by w inwestycja w targi zaowocowała kontaktami i pamięcią klientów.

Pomysły na gadżety na KONFERENCJE

Szukasz ciekawych gadżetów do zaprezentowania swojej firmy na konferencji, ale brakuje Ci pomysłów? Sprawdź nasze propozycje.

W BAS Kreacji otrzymasz indywidualną ofertę gadżetową, dostosowaną do potrzeb Twoich klientów, kontrahentów i pracowników.

Gadżety na konferencje i inne wydarzenia firmowe

Branża konferencji i eventów pracuje pełną parą, sezon na konferencje trwa. Ludzie spotykają się, dzielą doświadczeniami i wiedzą, wymieniają poglądami. To twoja szansa, aby dotrzeć do nich z przekazem reklamowym, zbudować wizerunek firmy i zaufanie klientów.

 W BAS Kreacji znajdziesz najszerszą ofertę gadżetów i poligrafii przeznaczonych na konferencje, sympozja, kongresy naukowe, targi, zjazdy, seminaria, eventy i podobne wydarzenia, odbywające się realnie oraz online.

Gift boxy i welcome packi i zestawy gadżetów konferencyjnych

Jeżeli organizujesz konferencję naukową lub branżową, prezentację produktu lub strategii biznesowej, seminarium czy sympozjum, możesz jeszcze bardziej zaistnieć w świadomości uczestników poprzez odpowiednie wsparcie w postaci materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych. W BAS Kreacji możesz wybierać pomiędzy wieloma propozycjami welcome packów i zestawów na konferencje, w wersji ekonomicznej lub premium, jak również stworzyć swój własny personalizowany zestaw upominków. Chętnie wybieranymi gadżetami na konferencje są długopisy, zakreślacze, notesy, kalendarze, podkładki z klipsem, teczki konferencyjne, segregatory i inne akcesoria służące do notowania. Ponadto w zestawie na powitanie znaleźć się może smycz na identyfikator uczestnika, pamiątkowy brelok z logo, kubek ceramiczny lub termiczny, butelka na wodę, słodka przekąska lub przekąska fit, koszulka, czapka lub bluza pamiątkowa, antystres w kształcie nawiązującym do tematyki wydarzenia albo inny gadżet pamiątkowy. Polecamy także reklamowe akcesoria elektroniczne, takie jak powerbanki lub pendrive’y  w dowolnym kolorze i kształcie, słuchawki i kamerki internetowe. Wszystkie gadżety można znakować dostępnymi technikami. Projekt w cenie.

Osobną ale ważną kategorią konferencji i, seminariów i szkoleń są spotkania online. Również przy takiej okazji warto wesprzeć uczestników zestawem gadżetów. Oprócz propozycji przedstawionych powyżej zestawów i upominków konferencyjnych, weź pod uwagę głośniki reklamowe, znakowane podkładki pod mysz, zestawy kaw lub herbat, podgrzewacze do kubka lub brandowane skarpetki. Pomysłów może być  wiele. Swój zestaw upominków na konferencję zapakuj w modną torbę bawełnianą, worek lub plecak, które posłużą użytkownikom przez długi czas i odpowiednio oznakowane, będą trwale nieść twój przekaz reklamowy.

GADŻETY VIP DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI I PRELEGENTÓW

BAS Kreacja dysponuje szeroką i stale powiększaną unikalną ofertą gadżetów premium i VIP. Możesz z niej skorzystać, aby wyróżnić mówców oraz gości specjalnych organizowanej przez siebie konferencji  czy sympozjum naukowego. Do wyboru: eleganckie pióra, długopisy i inne przybory do pisania znanych marek, pojedynczo lub w zestawach, odzież reklamowa, galanteria skórzana premium dla pań i panów, biżuteria, krawaty, szaliki i apaszki, porcelana okolicznościowa, ekskluzywne świece zapachowe ze znakowaniem, notesy i kalendarze premium, wysokiej jakości parasole z personalizacją, statuetki pamiątkowe i wiele innych propozycji. Polecamy również szeroki wybór gadżetów Eko z nadrukiem lub grawerem. Jeżeli nie masz pomysłu na gadżety VIP, skontaktuj się z naszymi handlowcami. Upominki VIP można zapakować w specjalnie przygotowane i oznakowane pudełka lub inny rodzaj opakowania wybrany przez ciebie. Na cokolwiek się zdecydujesz, zadbamy o to, by twoje gadżety VIP okazały się strzałem w dziesiątkę.

Gadżety eko dla gości i prelegentów konferencji

Produkty eko są coraz chętniej wybierane przez reklamodawców, gdyż niosą pozytywny przekaz o misji firmy i stanowią deklarację jej dbałości o środowisko. Możesz wybrać gadżety eko na organizowaną przez siebie konferencję bez uszczerbku na jakości i trwałości. W katalogach BAS Kreacji znajduje się wiele gadżetów eko wykonanych z materiałów naturalnych, takich jak drewno, papier, bambus, korek, kukurydza lub z materiałów pochodzących z przetworzenia,  np. rPET, w tym bardzo popularne na konferencje butelki wielorazowe na wodę i inne napoje. Polecamy zestawy zawierające nasiona do samodzielnego wysiewania oraz notesy ekologiczne, w tym zrobione z kamienia.

Materiały poligraficzne i oprawa konferencji

Żadna konferencja, sympozjum,  impreza reklamowa ani seminarium nie może obyć się bez materiałów poligraficznych. BAS Kreacja oferuje dowolne produkty poligraficzne i druki reklamowe na tego typu eventy, zaczynając od materiałów wielkoformatowych, takich jak billboardy i plakaty, rollupy i chorągwie, poprzez drukowane materiały szkoleniowe, teczki znakowane, zaproszenia, informatory, segregatory, katalogi, broszury, tabliczki informacyjne, aż do dyplomów, ulotek, identyfikatorów i wizytówek. Zapewniamy najwyższą jakość druku poprzez wykorzystanie nowoczesnych technik produkcji. Oferujemy także wykonywanie identyfikatorów i każdego rodzaju tabliczek  z pleksi

STATUETKI OKOLICZNOŚCIOWE, MEDALE I DYPLOMY NA KONFERENCJE ZE ZNAKOWANIEM

Jeżeli pragniesz nagrodzić lub wyróżnić uczestników konferencji, z BAS Kreacją zrobisz to najlepiej! Zapoznaj się z naszą ofertą gotowych statuetek do znakowania lub stwórz statuetkę dokładnie dopasowaną do twoich potrzeb. Sprawdzą się one znakomicie zarówno jako gadżety konferencyjne, jak i upominki na wszelkie inne imprezy reklamowe, eventy firmowe, sportowe, targi, szkolenia itp. Proponujemy także inne akcesoria, takie jak personalizowane medale i pamiątkowe plakietki oraz dyplomy okolicznościowe na zamówienie. Niezależnie od rodzaju i wielkości konferencji, w BAS Kreacji znajdziesz optymalne rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb!

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty gadżetów na konferencje i szkolenia!

♦ Dobierzemy odpowiednie gadżety i produkty poligraficzne na każde wydarzenie i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe gadżety i materiały dostarczymy pod wskazany adres

Gadżety na konferencje, dla gości, prelegentów i uczestników – personalizowane, proste, tanie i ekonomiczne, eleganckie, prestiżowe i wyjątkowe VIP – u nas znajdziesz je na pewno.

Najwyższa jakość i skuteczność gwarantowana!

katalogi multibranżowe

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.