firmowe, znakowane, personalizowane

Gadżety na konferencje

Najszersza oferta znakowanych gadżetów reklamowych na rynku

WYBRANE RODZAJE GADŻETÓW REKLAMOWYCH NA KONFERENCJE

W BAS Kreacji znajdziesz najszerszą ofertę gadżetów na promocję Twojej firmy podczas konferencji. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i spraw, by w inwestycja w targi zaowocowała kontaktami i pamięcią klientów.

Pomysły na gadżety na KONFERENCJE

Szukasz ciekawych gadżetów do zaprezentowania swojej firmy na targach, ale brakuje Ci pomysłów? Sprawdź nasze propozycje.

W BAS Kreacji otrzymasz indywidualną ofertę gadżetową, dostosowaną do potrzeb Twoich klientów, kontrahentów i pracowników.

Gadżety reklamowe na targi – bo dobra prezentacja to podstawa!

W katalogach BAS Kreacji znajdziesz szeroką ofertę gadżetów i poligrafii przeznaczonych na konferencje, sympozja, kongresy naukowe, zjazdy, seminaria i podobne wydarzenia, odbywające się realnie oraz online.

W chwili obecnej branża eventowa pracuje pełną parą, sezon na konferencje trwa. Ludzie mają potrzebę spotykania się, dzielenia doświadczeniami, zdobywania wiedzy, wymiany poglądów. Uczestniczą w nich z entuzjazmem. To jest twoja szansa, aby dotrzeć do nich z przekazem reklamowym, zbudować wizerunek firmy i zaufanie.

Jeżeli organizujesz konferencję naukową lub branżową, prezentację produktu lub strategii biznesowej, seminarium czy sympozjum, możesz jeszcze bardziej zaistnieć w świadomości uczestników poprzez odpowiednie wsparcie w postaci materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych. Pomyśl o zestawie powitalnym welcome pack dla uczestników oraz o gadżetach VIP dla gości specjalnych, prelegentów i laureatów.

W BAS Kreacji możesz wybierać pomiędzy wieloma propozycjami welcome packów i  zestawów na konferencje, w wersji ekonomicznej lub premium, jak również stworzyć swój własny personalizowany zestaw upominków. Chętnie wybieranymi gadżetami są długopisy, zakreślacze, notesy, kalendarze, podkładki z klipsem, teczki konferencyjne, segregatory i inne akcesoria służące do notowania. Ponadto w zestawie na powitanie znaleźć się może smycz na identyfikator uczestnika, kubek ceramiczny lub termiczny, słodka przekąska lub przekąska fit, koszulka, czapka lub bluza pamiątkowa, antystres w kształcie nawiązującym do tematyki wydarzenia albo inny gadżet pamiątkowy. Polecamy także akcesoria elektroniczne, takie jak powerbanki lub pendrive’y  w dowolnym kolorze i kształcie, słuchawki i kamerki internetowe. Wszystkie gadżety można znakować dostępnymi technikami. Projekt w cenie.

Osobną ale ważną kategorią konferencji i seminariów są spotkania online. Również przy takiej okazji warto wesprzeć uczestników zestawem gadżetów. Oprócz propozycji powyżej, weź pod uwagę głośnik, podkładkę pod mysz, zestaw kaw lub herbat, podgrzewacz do kubka lub brandowane skarpetki. Pomysłów jest wiele. Proponujemy także coraz bardziej popularne gadżety na konferencje eko.

Prelegentów i gości specjalnych wyróżnić możesz gadżetami VIP znanych marek z oferty BAS Kreacji, takimi jak pióra, długopisy i  galanteria skórzana premium, biżuteria, krawaty, szaliki i apaszki, statuetki pamiątkowe i wiele innych. Jeżeli nie masz pomysłu na gadżet VIP, skontaktuj się z naszymi handlowcami

Swój zestaw upominków na konferencję zapakuj w modną torbę bawełnianą, worek lub plecak, które posłużą użytkownikom przez długi czas i odpowiednio oznakowane, będą trwale nieść twój przekaz reklamowy.

Żadna konferencja, sympozjum ani seminarium nie może obyć się bez materiałów poligraficznych. BAS Kreacja oferuje pełen wachlarz produktów poligraficznych na tego typu eventy, zaczynając od materiałów wielkoformatowych, takich jak billboardy i plakaty, rollupy i chorągwie, poprzez drukowane materiały szkoleniowe, teczki znakowane, zaproszenia, informatory, segregatory, katalogi, broszury, tabliczki informacyjne, aż do dyplomów, ulotek i wizytówek. Zapewniamy najwyższą jakość druku poprzez wykorzystanie nowoczesnych technik produkcji.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty gadżetów na konferencje i szkolenia!

 ♦ Dobierzemy odpowiednie gadżety i produkty poligraficzne na każde wydarzenie i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe gadżety dostarczymy pod wskazany adres

 Gadżety na każdy rodzaj konferencji i dla każdego uczestnika - personalizowane, proste, tanie i ekonomiczne, eleganckie, prestiżowe i wyjątkowe VIP - u nas znajdziesz je na pewno.

Najwyższa jakość i skuteczność gwarantowana!

katalogi multibranżowe

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.