Scroll Top

z dowolnym nadrukiem

Parasole reklamowe

Najwyższej jakości parasole i parasolki z personalizacją dla firm

markowe parasole i parasolki firmowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór parasoli i parasolek promocyjnych ze znakowaniem na indywidualne zamówienie. Przejrzyj najlepsze marki!

katalogi z parasolami i parasolkami

Przegląd katalogów z parasolami i parasolkami dla firm

Parasole marki Knirps z dowolnym nadrukiem. Duże, średnie, małe. Automatyczne i składane
Przegląd parasoli reklamowych z dowolnym nadrukiem
Plecaki, torby, notesy, akcesoria do pisania, parasole, powerbanki, słuchawki, głosniki marki Swiss Peak
Eleganckie długopisy, pióra i parasole
Parasole marki FARE
Wysokiej jakości niemieckie parasole
Parasole premium BUGATTI
Kultowe parasole marki Doppler
Parasole reklamowe dla firm

POMYSŁY NA PARASOLE REKLAMOWE

Szukasz ciekawych parasoli przeciwdeszczowych lub przeciwsłonecznych? Sprawdź nasze propozycje

parasole dla biznesu pomysły
parasole z logo dowolne znakowanie

Parasole i parasolki REKLAMOWE – gadżety firmowe znane i lubiane

Parasole reklamowe mają czołowe znaczenie w działaniach marketingowych na rynku firmowym w naszym kraju. Ich olbrzymi udział w zakupach produktów reklamowych spowodowany jest z jednej strony, co oczywiste, warunkami pogodowymi w Polsce, ale z drugiej rosnącą świadomością reklamodawców, że parasole, jako produkty o trwałym charakterze użytkowym mają istotną przewagę w działaniach reklamowych nad produktami szybko-rotującymi, czy jednorazowymi. Klienci stawiają też coraz częściej na parasole ekologiczne, w zgodzie z nurtem całego rynku, dlatego przy ich wyborze kierują się kwestiami wykonania materiałowego, na zgodność zasadami ochrony środowiska. Produkty ekologiczne zazwyczaj odpowiednio certyfikowane i wykonane z materiałów przetworzonych lub nadających się do recyklingu są najchętniej wybierane do działań promocyjnych, stąd ta tendencja znajduje również wyraz w decyzjach zakupowych parasoli reklamowych na rynku B2B i B2C.

Najszersza oferta parasoli reklamowych dla segmentu biznesowego

Jako wiodący dystrybutor parasoli i parasolek dla firm BAS Kreacja oferuje najszerszy wybór parasoli promocyjnych na rynku. Proponujemy parasole i parasolki promocyjne na każdą okazję i w każdym segmencie budżetowym, od prostych, ekonomicznych i tanich, po eleganckie i ekskluzywne parasole premium o najwyższych parametrach technicznych. W obu grupach oferujemy parasole i parasolki wszystkich typów – automatyczne, półautomatyczne, manualne, składane, o różnej wielkości czaszy, w tym parasole golfowe, o różnej liczbie brytów, a także parasole przeciwsłoneczne, transparentne, ogrodowe, eventowe, plażowe itp. Polecamy lekkie i mocne parasole teleskopowe, na solidnej konstrukcji ze stali sprężystej, wyjątkowo odporne na podmuchy wiatru. W segmencie premium proponujemy markowe parasole VIP od uznanych producentów, zapewniające prestiż oraz wyjątkową solidność i wysoką jakość, a także przyjazne dla środowiska parasole ekologiczne, z materiałów z surowców przetwarzanych parasole z certyfikatem eko.

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę parasoli reklamowych od renomowanych producentów światowych. Parasol markowe są to zazwyczaj gadżety designerskie i starannie dopracowane. W związku z tym spotykają się z największym uznaniem użytkownika końcowego. Produkty te służą przez lata, stając się codziennym elementem życia twoich klientów czy pracowników.

Szeroki wybór rączek prostych i zagiętych, z tworzywa, drewna, stali lub miękkiego silikonu. Bogata kolorystyka i możliwości znakowania wszystkimi dostępnymi technikami, w tym pełna personalizacja czaszy i futerału. Projekt graficzny w cenie.

Parasole firmowe na indywidualne zamówienie są jednym z najwyżej cenionych i najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Zapewniają doskonałą ekspozycję przekazu reklamowego, stąd są chętnie wybieranym nośnikiem reklamy. Sprawdzą się znakomicie jako gadżet promocyjny na każdą porę roku i wszystkie akcje reklamowe, takie jak konferencje, eventy, targi, wyjazdy służbowe i integracyjne, pikniki i kiermasze, programy punktowe i motywacyjne, parady, promocje i specjalne okazje firmowe, zawody i imprezy sportowe, na plażę, biegi i maratony, koncerty, festiwale, nagrody w programach promocyjnych telewizyjnych i radiowych, promocje świąteczne, koncerty, akcje outdoorowe, w pubie, kawiarni czy w ogródkach restauracyjnych, a także upominki i nagrody dla pracowników w biurze i na home office oraz w programach lojalnościowych.

Parasole reklamowe na każde wydarzenie firmowe

Najbardziej popularne, tanie parasole i parasolki reklamowe są chętnie wybierane przez klientów na szybie akcje promocyjne, typu wsparcie sprzedaży produktowej w systemie sklepowym lub na gifty wspierające wprowadzanie marki na rynek. Personalizowane parasole eleganckie i ekskluzywne VIP, o długiej trwałości i znakomitym wykonaniu są natomiast częstszym wyborem przy akcjach zorientowanych na użytkownika, typu wzmocnienie relacji biznesowych lub jako wartość dodana do zakupu produktu wysoko-kosztowego. Parasole reklamowe z personalizacją mają największy udział w sprzedaży, ale oferujemy również parasole i parasolki bez znakowania. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. parasole reklamowe z nadrukiem logo, z grawerem laserowym na rączce lub elementach wykończeniowych, z tłoczeniem, ze znakowaniem na opakowaniu itp. Proponujemy także parasole w zestawach reklamowych, zawierające oprócz parasoli takie gadżety jak torby firmowe, plecaki reklamowe, odzież reklamową, gadżety elektroniczne, głośniki firmowe, bidony reklamowe itp. Wszelkie tego typu welcome packi lub gift boxy spotykają się z dużym uznaniem klientów, a odpowiedni skomponowany box promocyjny pozostanie na długo skutecznym nośnikiem reklamy.

W BAS Kreacji znajdziesz model parasola lub parasolki idealnie spełniający potrzeby reklamowe Twojej firmy. Nieograniczona paleta kolorystyczna czaszy i rączki, a także możliwość pełnego znakowania, w tym nadruk metodą sublimacji, pozwolą ci stworzyć parasol unikalny, który zyska uznanie klientów i współpracowników.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty parasoli

♦ Dobierzemy odpowiednio parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki brandowania parasoli, w tym parasole reklamowe z  personalizacją nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy – sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

katalogi multibranżowe

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.