Scroll Top

parasole manualne

Szeroki wybór parasoli – parasole manualne z możliwością znakowania od BAS Kreacji. U nas znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

PARASOLE manualne z logo - z dużą czaszą, dowolnie znakowane

Parasole manualne z logo pozwalają praktycznie zareklamować Twoją markę. Ich duża czasza stanowi idealną płaszczyznę do eksponowania grafiki charakteryzującej Twoją firmę. Dzięki możliwości dowolnego znakowania, parasole stają się nie tylko ochroną przed przeróżnymi warunkami atmosferycznymi, ale również mobilnym nośnikiem marki. 

reklamowe PARASOLE manualne z logowaniem

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty parasoli reklamowych dla firm. Starannie selekcjonujemy nasze produkty, abyś mógł profesjonalnie podkreślić swój brand w dowolnym czasie. U nas znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

parasole ręczne ze znakowaniem - klasyczny parasol, nowoczesne pomysły!

Firmowe parasole manualne to ikona funkcjonalności i elegancji. W BAS Kreacji łączymy tę klasyczną formę ochrony przed słońcem, czy deszczem z nowatorskimi, świeżymi pomysłami. Z nami tradycyjne parasole stają się wyjątkowymi nośnikami przekazu. Odkryj potencjał klasycznych akcesoriów i wyróżnij się w tłumie. Pozostań w pamięci odbiorców na dłużej.

parasol manualny na lato - wakacyjna promocja firmy

Sezon wakacyjny to wyjątkowy czas, pozwalający wyróżnić się spośród tłumu. Dzięki dużej i widocznej powierzchni na parasolach firmowych, możesz wykorzystać wakacyjny sezon, aby wyraźnie uwydatnić przekaz Twojej marki. Przygotuj się na nadchodzące lato z naszymi parasolami manualnymi – promuj swoją markę, podkreślając letnią atmosferę i zyskaj uznanie wśród swoich odbiorców.

manualne parasole jako część zestawu powitalnego - poznaj welcome packi

W ramach przez wszystkich mile widzianych welcome packów, parasole manualne stanowią niezwykłe uzupełnienie zestawu powitalnego, będące jednocześnie podkreśleniem profesjonalizmu firmy. Duża czasza w parasolach umożliwia naniesienie logo firmy, czy przekazu marki według własnych upodobań, co sprawia, że finalny produkt prezentuje się profesjonalnie i estetycznie, a obdarowany używać go będzie z chęcią i poczuciem wysokiej jakości produktu.

gadżety reklamowe dla firm - sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gadżetów reklamowych dla firm. W naszych magazynach znajdują się artykuły promocyjne na wszelkie okazje firmowe. Między innymi posiadamy specjalną ofertę gadżetów na targi, na wydarzenia survivalowe, upominki ekologiczne, akcesoria reklamowe na każdą porę roku, sezonowe propozycje, w tym na lato i dużo więcej. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który pomoże znaleźć dla Ciebie wymarzony upominek. Skontaktuj się z nami już dziś!

NIE MASZ POMYSŁU? SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA I NAJSZERSZEJ OFERTY PARASOLI

♦ Dobierzemy odpowiednio parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki brandowania parasoli, w tym parasole reklamowe z  personalizacją nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy – sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.