Scroll Top

klasyka gatunku

pojemniki na żywność i na napoje

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Stanley z bliska

Termosy, lunchboxy, kubki, menażki, sprzęt piknikowy

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Stanley z bliska

Termosy, lunchboxy, kubki, menażki, sprzęt piknikowy

stanley 1913 gadżety dla firm

ZOBACZ NASZ KATALOG STANLEY

sprawdź jeszcze

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z kubkami, bidonami i termosami

ZOBACZ wszystkie marki

termosy – GADŻETY REKLAMOWE PRAKTYCZNE I CZĘSTO WYBIERANE

Termosy to nie tylko gadżety reklamowe, ale również niezastąpieni towarzysze codziennego życia. Praktyczne, funkcjonalne i często wybierane, stanowią doskonały nośnik Twojego przekazu reklamowego. W naszej ofercie znajdziesz termosy dla firm, które nie tylko utrzymają ulubiony napój w odpowiedniej temperaturze, ale także zaprezentują Twoje logo w elegancki sposób. To nie tylko promocja – to wyraz troski o komfort Twoich klientów i partnerów. Wybierz bidony termiczne, które zyskają uznanie i spełnią oczekiwania każdego, stawiając Twoją markę w najlepszym świetle.

butelki termiczne - doskonały prezent na wiele okazji

Trwałość i przeznaczenie do użytku osobistego sprawiają, że butelki termiczne są wysoko cenionym nośnikiem reklamy. Termosy ze znakowaniem to doskonały prezent na wszelkiego rodzaju imprezy, rocznice, nagrody i prezenty okolicznościowe oraz jubileuszowe, upominki lojalnościowe, promocje firmowe, eventy itp. Gadżety te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

MARKOWE bidony - oferta gadżetów premium

W BAS Kreacji obok najbardziej popularnych termosów ekonomicznych proponujemy markowe bidony VIP. Są to gadżety premium o najwyższych parametrach technicznych, hermetyczne i wielofunkcyjne. Szeroki wybór modeli i kolorów zaspokoi oczekiwania każdego odbiorcy.

BIDONY REKLAMOWE z personalizacją - znakomita propozycja na każdą promocję firmową

Bidony reklamowe z logo cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów, zwłaszcza w zestawach z innymi gadżetami reklamowymi. Proponujemy boxy prezentowe, pakiety promocyjne lub sety prezentowe ze znakowaniem na życzenie klienta. Nasze pakiety reklamowe można personalizować dowoli, a pełną ofertę przedstawiamy w zakładce welcome packi.

termosy eko - reklamowe gadżety z dbałością o środowisko

Odkryj naszą kolekcję gadżetów eko – doskonałe reklamowe gadżety, które charakteryzuje dbałość o środowisko. Nasze termosy eko nie tylko utrzymują napoje w odpowiedniej temperaturze przez długi czas, ale także reprezentują Twoją firmę jako przyjazną dla natury. Wybierz zrównoważone opcje z dbałością o planetę, jednocześnie promując swój brand. Daj wyraz swojej ekologicznej wizji poprzez termosy , które przekazują wartości i zyskują uznanie wśród świadomych klientów. Razem twórzmy pozytywną zmianę dla naszej Ziemi!

termosy reklamowe, bidony termiczne, butelki, kubki ze znakowaniem - gadżety firmowe na każdą porę roku

Termosy i bidony termiczne są wykorzystywane jako gadżety firmowe na każdą porę roku, są trwałym nośnikiem reklamy i znakomicie budują lojalność użytkownika. Decydując się na ten nośnik reklamy warto pamiętać o jego długotrwałym charakterze i zwrocie z inwestycji w czasie. Bidony sprawdzają się na rozmaite akcje reklamowe focusowane na użytkownika, typu wyjazdy integracyjne, gifty na święta, uroczystości okolicznościowe, targihome office, promocje, eventy, kampanie w terenie, działania outdoorowe, wyprawy typu survival, gifty jubileuszowe, nagrody motywacyjne dla pracowników, loterie, losowania, quizy radiowe i telewizyjne itp. Dlatego bidony i kubki ze znakowaniem cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.

butelki ze znakowaniem - gadżet także na święta

Rozpocznij magiczny okres świąt z wyjątkowymi upominkami! Nasza oferta to doskonały sposób na dodanie uroku i osobistego akcentu do świątecznych przygotowań. Butelki ze znakowaniem, ozdobione indywidualnym znakowaniem, stają się nie tylko praktycznym gadżetem, ale również wyjątkowym prezentem dla bliskich oraz partnerów biznesowych.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty bidonów i butelek firmowych B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni bidon lub kubek na każdą imprezę firmową i dla każdej grupy odbiorcówDostępne bidony z personalizacją, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe bidony dostarczymy pod wskazany adres

bidony firmowe – gadżety biznesowe eleganckie, markowe, VIP, termiczne, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.