Scroll Top
Marki

moleskine magia notatników

artykuły papiernicze premium
notesy reklamowe dla firm

*przy zamówieniu produktów Moleskine powyżej 2000 PLN netto

marka meiscia

do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Moleskine z bliska

notesy, zeszyty, kalendarze, długopisy, plecaki

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Moleskine z bliska

notesy, zeszyty, kalendarze, długopisy, plecaki reklamowe B2B

Notesy firmowe Moleskine

ZOBACZ NASZ KATALOG Moleskine

zapoznaj się z naszymi propozycjami NA gadżety drukowane

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z notatnikami

zobacz wszystkie marki

Notesy i kalendarze Moleskine – gadżet reklamowy z prestiżem i klasą

Jeżeli szukasz trwałego upominku reklamowego, który ma specjalnie wyróżnić obdarowanych, wybierz notes lub kalendarz firmowy Moleskine. Będzie idealny na konferencję i seminarium, kongres, wyjazd służbowy, spotknaie biznesowe, jako gift dla mediów i celów PR, na szkolenie i prezentację nowego produktu lub strategii, jako prezent świąteczny lub okolicznościowy, nagroda w programie premiowym, a wreszcie gadżet firmowy. Buduj pozytywny wizerunek swojej firmy! Twoje logo umieszczone na okładce lub wewnątrz notesu, albo notatnika reklamowego Moleskine to inwestycja, która się opłaci!

Dlaczego warto wybrać Moleskine? Z powodu rozpoznawalnej, wysoko cenionej marki z długoletnią tradycją, ponadczasowego designu, świetnej jakości papieru, solidnej, szytej okładki oraz lekkości produktu. Nie można również zapomnieć o charakterystycznej kieszonce na wizytówki lub karteczki, umieszczonej w tylnej okładce notesu oraz o zamknięciu z taśmy elastycznej.

Moleskine to kilka linii notesów i kalendarzy w rozmiarach od kieszonkowego do XL, w twardych lub miękkich okładkach, w bogatej kolorystyce. Do wyboru notesy reklamowe z papierem gładkim, w linie, w kratkę lub w kropki. Stwórz samodzielnie lub z BAS Kreacją swój niepowtarzalny kalendarz lub notes Moleskine! Wybierz model, kolor i dodatki, np. drukowaną wkładkę. Dobierz opakowanie prezentowe Moleskine lub inne z oferty BAS Kreacji. Możesz także stworzyć zestaw upominkowy z długopisem Moleskine lub z dowolnym innym produktem. Wybierz znakowanie na okładce, wewnątrz notesu, na owijce lub na opakowaniu prezentowym - grawer z folią lub matowy, nadruk na folii, nadruk cyfrowy, offset oraz sitodruk. Można także zamawiać kalendarze reklamowe i notesy dla firm Moleskine bez znakowania.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty produktów Moleskine I INNYCH PRODUKTÓW POLIGRAFICZNYCH DLA FIRM

 ♦ Dobierzemy odpowiedni kalendarz i notes na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe kalendarze i notesy reklamowe dostarczymy do ciebie lub bezpośrednio do twoich klientów, wg listy wysyłkowej.

Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.