Scroll Top

Butelki z filtrem Aquaphor

z wymiennym filtrem

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Aquaphorz bliska

Butelki i dzbanki w różnych kolorach z możliwością filtrowania wody. Wszystkie z dowolnym nadrukiem.

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Aquaphor z bliska

Butelki i dzbanki w różnych kolorach z możliwością filtrowania wody. Wszystkie z dowolnym nadrukiem.

aquaphor produkty firmowe

BUTELKI Aquaphor - katalog

[/dflip

zapoznaj się z naszymi propozycjami NA bidony i lunchboxy

butelki reklamowe - SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI

zobacz wszystkie marki

butelki z filtrem, butelki na wodę - gadżety lubiane i doceniane

Butelki BAS Kreacji to najszersza na rynku oferta tych produktów, od prostych i tanich butelek i kubków reklamowych, po markowe i designerskie butelki termiczne i termosy o znakomitych parametrach technicznych. Jako czołowy dystrybutor butelek reklamowych w Polsce posiadamy pełną ofertę butelek dla firm oraz innych artykułów do pica. Służymy pomocą przy wyborze optymalnego rozwiązanie dla osiągnięcia celu reklamowego.

Butelki z personalizacją - gadżety reklamowe na każdą porę roku

Butelki personalizowane sprawdzają się znakomicie jako gadżety reklamowe na każdą porę roku, a ich trwałość i przeznaczenie do użytku osobistego sprawiają, że są wysoko cenionym nośnikiem reklamy. Butelki są narzędziem budującym lojalność i wdzięczność użytkownika. Decydując się na ten nośnik reklamy warto pamiętać o jego trwałym charakterze i pewnym zwrocie z inwestycji w czasie. Butelki z personalizacją są strzałem w dziesiątkę na wyjazdy integracyjne, pikniki, zawody i imprezy sportowe, wydarzenia plenerowe, biegi, maratony, paradę równości, koncerty, wystawy, eventy, wyjazdy służbowe, festiwale, konferencje i spotkania firmowe, jak również jako upominek dla pracowników i klientów, gadżety lojalnościowe na pracę zdalną, na home office lub gadżety z okazji świąt.

Butelki termiczne, butelki szklane, butelki eko - jakie butelki wybrać?

Wybór między butelkami termicznymi a butelkami szklanymi zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Oto kilka punktów, które warto wziąć pod uwagę:

Butelki i bidony termiczne:

 1. Zachowują temperaturę płynów: Butelki termiczne są zaprojektowane tak, aby utrzymywać temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionymi napojami przez dłuższy czas.
 2. Wytrzymałość: Butelki termiczne są zazwyczaj wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Są odporne na uszkodzenia, co czyni je dobrym wyborem do używania w podróży czy na aktywności na świeżym powietrzu.
 3. Bezpieczeństwo: Butelki termiczne zazwyczaj posiadają szczelne zamknięcia, które minimalizują ryzyko wycieku płynu.

Butelki szklane:

 1. Zdrowie: Szklane butelki są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie wchodzą w interakcje chemiczne, co może mieć miejsce w przypadku niektórych plastikowych butelek.
 2. Estetyka: Szklane butelki często uważane są za bardziej estetyczne i eleganckie. Szklane opakowanie może również wpływać na smak napoju, pozwalając cieszyć się oryginalnym smakiem bez wpływu materiałów opakowaniowych.

Ekologia: Szklane butelki są bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ można je wielokrotnie używać i są bardziej podatne na recykling niż plastikowe butelki.

 

Butelki eko:

  1. Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska i minimalizowaniu plastiku, warto rozważyć butelki wykonane z materiałów ekologicznych, takich jak bioplastik, bambus czy inne biodegradowalne tworzywa.
  2. Butelki eko mogą być równie trwałe i funkcjonalne jak tradycyjne butelki, ale ich produkcja i utylizacja ma mniejszy wpływ na środowisko.

Butelki z filtrem, Dzbanki z filtrem na wodę

Butelki z filtrem i dzbanki filtrujące wodę to popularne produkty, które są wykorzystywane praktyczne w każdym segmencie rynkowym. Mogą mieć zastosowanie w przemyśle spożywczym, medycznym, fitnessie, turystyce, czy biurach. BAS Kreacja dostarcza butelki z filtrem do celów reklamowych dla wielu branż, w tym m.in:

 1. Butelki dla przemysłu spożywczego: Firmy związane z produkcją napojów wykorzystują butelki z filtrem w działaniach promocyjnych jako wsparcie sprzedaży swoich kluczowych produktów, jako gadżety komplementarne do własnych artykułów spożywczych.
 2. Medycyna: W placówkach medycznych, takich jak szpitale, kliniki, czy gabinety lekarskie, butelki z filtrem używane są do zapewnienia pacjentom czystej i bezpiecznej wody do picia. W akcjach reklamowych butelki na wodę z filtrem są logowane nazwami leków lub placówek medycznych i służą do wzmocnienia świadomości marki.
 3. Fitness i sport: W branży fitness i sportu, butelki z filtrem mogą być stosowane do dostarczania wody z oczyszczonymi i nawodnionymi składnikami, co jest szczególnie ważne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.
 4. Biura: Firmy często przekazują pracownikom butelki lub dzbanki z filtrem, jako element gift boxu lub on-boarding packa.
 5. Podróże służbowe: Butelki z filtrem mogą być przydatne dla pracowników podróżujących służbowo, umożliwiając im korzystanie z lokalnej wody w bezpieczny sposób.
 6. Edukacja i konferencje: Na szkoleniach, seminariach, czy konferencjach, firmy mogą dostarczać uczestnikom butelki z filtrem, aby zapewnić im dostęp do czystej wody przez cały czas trwania wydarzenia. Po zakończeniu wydarzenia butelki służą jako przypomnienie i wzmacniają sygnał reklamowy.
 7. Działalność związana z ochroną środowiska: Jeśli firma skupia się na zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska, promowanie butelek z filtrem może być sposobem na redukcję zużycia plastikowych butelek jednorazowego użytku.

Przed podjęciem decyzji zakupowej warto skonsultować się z doradcą BAS Kreacji i skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy, w celu wybrania butelki najlepszej pod kątem korzyści dla firmy lub pracowników w związku z daną akcją reklamową.

butelki filtrujące wodę - zyskują na popularności

Ostatnie lata przyniosły znaczący wzrost zainteresowaniem butelkami filtrującymi wodę. To świadomy wybór wszystkich osób, którzy dążą do poprawy jakości swojego życia oraz dbają o środowisko. Co oferuje butelka z filtrem, że ludzie coraz częściej się do niej przekonują? Przede wszystkim: wygodę, smak oraz bezpieczeństwo picia. Napełnij swój bidon zwykłą wodą z kranu, a wbudowany filtr zadba o usunięcie zanieczyszczeń, metali ciężkich i niechciachiych zapachów, pozostawiając czystą i klarowną wodę o doskonałym smaku. 

jak spersonalizować bidon reklamowy?

Wybór materiału to istotna decyzja ze względu na różne metod personalizacji. Popularne materiały to aluminium, stal nierdzewna i plastik. Każdy z nich może być poddany grawerowaniu, nadrukowi oraz wytłaczaniu. Warto też uwzględnić funkcjonalność bidonu, wybierając modele z dodatkowymi opcjami, takimi jak wspomniane wyżej wbudowane filtry, czy izolacja termiczna. Spersonalizowany bidon dla firm może pełnić funkcję prezentu dla klientów, czy partnerów biznesowych, stanowiąc

bidon z personalizacją jako prezent dla firm

Tekst domyślny – lorem ipsum

Butelki dla firm, butelki premium, butelki z personalizacją, BOXY prezentowe z butelkiami

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne kubki reklamowe i butelki firmowe ekonomiczne, jak również termiczne butelki premium, o najwyższych parametrach technicznych, w tym silikonowe, plastikowe, stalowe, z podwójnymi ściankami, hermetycznie zamykane lub wielofunkcyjne. Bidony reklamowe termiczne z logowaniem stanowią największy udział w sprzedaży, ale oferujemy również bidony bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. bidony z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu.

Polecamy bidony w zestawach reklamowych, takich jak welcome packi, kosze prezentowe, gift boxy lub pakiety promocyjne. Boxy prezentowe mogą zawierać wówczas dowolne inne gadżety reklamowe, jak np. latarki, zapalniczki, multitoole reklamowe, powerbanki, głośniki reklamowe itp. Stworzone przez nas pakiety upominkowe zawierające butelki lub kubki termiczne zawsze spotykają się z uznaniem klientów.

Proponujemy także boxy prezentowe z bidonami i butelkami reklamowymi ze znakowaniem na życzenie klienta. Nasze pakiety upominkowe, oprócz bidonów lub kubków często zawierają takie gadżety reklamowe jak lunchboxy reklamowe, głośniki reklamowe, słuchawki dla firm, pióra reklamowe, gadżety eko, świece, gadżety elektroniczne, słodycze z logo, notesy znakowane lub odzież reklamową (bluzy z logowaniem, kurtki firmowe, polo ze znakowaniem itp.) Wszelkie tego typu pakiety, czy kosze prezentowe z butelkami, bidonami lub kubkami termicznymi zawsze spotykają się z uznaniem klientów.

Butelki sportowe, butelki dla sportowców ze znakowaniem, butelki z filtrem z logo

Butelki Sportowe z Logo – Twój Ruch, Nasza Marka!

Butelki sportowe z logo to praktyczny gadżet reklamowy, który aktywnie promuje Twoją firmę. Niezastąpione podczas treningów, zawodów i codziennych aktywności. Wybierz butelki, które pomogą Ci wyróżnić się i docieraj do swojej publiczności w sposób nowatorski.

Butelki dla Sportowców ze Znakowaniem – Twoje Zwycięstwo, Nasza Wizja!

Butelki dla sportowców ze znakowaniem; butelki dla biegaczy, butelki dla rowerzystów, butelki dla uczestników innych imprez sportowych to inwestycja w relacje biznesowe. Spersonalizowany gadżet, który tworzy więzi i kreuje pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Wybierz butelki, które wzmocnią partnerstwa i pomogą osiągnąć wspólne cele.

Butelki z Filtrem z Logo – Ochrona Twojego Zdrowia, Nasza Troska!

Butelki z filtracją wody to innowacyjny sposób na dbanie o zdrowie swoje i swoich klientów. Czysta woda, a w tle Twoje logo, to doskonały sposób na wyróżnienie się w gąszczu codziennych akcesoriów. Wybierz butelki, które podkreślą Twoją odpowiedzialność za środowisko i planetę.

Butelki Sportowe Zgodnie z Twoją Wizją – Nasza Kreacja, Twoja Kampania!

Twoja kampania reklamowa potrzebuje atrakcyjnych i dopasowanych do Ciebie produktów. Postaw na nasze butelki sportowe z logo, butelki dla sportowców ze znakowaniem lub butelki z filtrem z logo – dostosowane do Twoich potrzeb i wartości Twojej marki.

butelki dla pracowników, butelki dla klientów, butelki z logo - na indywidualne zamówienie

Butelki i bidony ze znakowaniem są chętnie wykorzystywane na akcje skierowane do klientów, dostawców, dystrybutorów, resellerów itp. Firmy kupuję je również dla pracowników w biurze, personelu, przedstawicieli handlowych (sales repów), czy załogi na HO, obsługi technicznej firmy lub innej kadry powiązanej z organizacją klienta. Butelki, bidony, kubki i termosy reklamowe są praktyczne i przyczyniają się do eliminacji opakowań jednorazowych. Dobrze dopasowane i oznakowane, stanowią doskonały nośnik reklamy. Butelki markowe cechuje zazwyczaj ciekawy design, a przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość i wygoda użytkowania. W BAS Kreacji znajdziesz pełną ofertę takich butelek wiodących światowych marek, w tym min. Dafi, Thermos, Kambukka, Miir, Mizu, Contigo, Stanley, Wink, Lund i wielu innych, z możliwością personalizacji.

Dostępne butelki i bidony termiczne wielokrotnego użytku wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, bez BPA, małe i duże kubki termiczne, termosy i termosy na żywność itp.

REKLAMOWE BUTELKI PRÓŻNIOWE – utrzymują zarówno wysoką, jak i niską temperaturę napojów przez wiele godzin. Idealny wybór na zimowy spacer lub letnie plażowanie.

Wśród wielu propozycji butelek, warto zwrócić uwagę na piękny design nawiązujący do naturalnych materiałów – drewna i korka. Jest to obecnie wiodący trend w gadżetach i upominkach reklamowych.

***** ***

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe butelki i bidony dostarczymy pod wskazany adres

 

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty butelek B2B i B2C. Dobierzemy odpowiednią butelkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.