Scroll Top

szwedzkie lunchboxy

i inne akcesoria piknikowe

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom LightMyFire z bliska

Minimalistyczne, użyteczne i ekologiczne lunchboxy, sztućce, noże, bidony, słomki wielorazowe, widełki do grilla

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom LightMyFire z bliska

Minimalistyczne, użyteczne i ekologiczne lunchboxy, sztućce, noże, bidony, słomki wielorazowe, widełki do grilla

zobacz nasz katalog lightmyfire

sprawdź jeszcze

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z LUNCHBOXAMI

zobacz wszystkie marki

Lunchboxy i luchbagi reklamowe - pudełka i pojemniki za żywność z klasą!

Lunchboxy, lunchbagi i luchpacki mają coraz większe znaczenie w działaniach marketingowych firm. Ich rosnący udział w rynku reklamy spowodowany jest m.in. przesunięciem nacisku reklamodawców z produktów szybkorotujących, jednorazowych, czy też zwykłych prostych pudełek na jedzednie, na produkty o długiej trwałości i zapewniające zwiększoną satysfakcję użytkownika. Lunchboxy, podobnie jak zdobywające rosnącą popularność bidony termiczne, to gadżety reklamowe, które charakteryzuje właśnie duża trwałość i znakomity stosunek wartości inwestycji do długości ekspozycji reklamowej u użytkownika.

lunchboxy eko - znajdziesz je w bas kreacji!

Jako jeden z głównych dostawców luchboxów na rynku oferujemy wszystkie możliwe typy tych artykułów reklamowych, w tym lunchboxy z materiałów recyklingowanych – przyjazne dla środowiska, lunchboxy stalowe, papierowe, silikonowe, termiczne, hermetycznie zamykane, składane – wszystkie dostępne z personalizacją lub bez. Wśród najnowszych trendów rynkowych na szczególne wyróżnienie zasługują markowe i designerskie lunchboxy termiczne o znakomitych parametrach technicznych i pełnej szczelności. Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę tego typu gadżetów reklamowych dla firm od renomowanych producentów światowych. 

Lunch boxy markowe są to zazwyczaj gadżety designerskie i starannie dopracowane artykuły znanych światowych producentów. W związku z tym spotykają się z największym uznaniem użytkownika końcowego. Produkty te służą przez lata, stając się codziennym elementem życia twoich klientów czy pracowników.

Lunchboxy termiczne sprawdzają się znakomicie jako gadżety reklamowe na każdą porę roku i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, targi, koncerty, parady, loterie i losowania, programy punktowe, promocje okresowe, gifty lojalnościowe itp. Są też popularnym i docenianym upominkiem dla pracowników na home office lub outdoor.

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne lunchboxy ekonomiczne, jak również lunchboxy termiczne premium, zapewniające utrzymanie wysokiej lub niskiej temperatury, często z dodatkowym wyposażeniem, np. w postaci sztućców. Lunchboxy termiczne z logowaniem zyskują coraz większy udział w sprzedaży, ale oferujemy również lunchboxy bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. lunchboxy z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu. 

Proponujemy także luchboxy eko i pojemniki na żywność w zestawach reklamowych, takich jak welcome packi lub kosze prezentowe, czy jako element gift boxów lub pakietów promocyjnych z innymi produktami, takimi jak np. odzież reklamowa, plecaki firmowe, kubki i bidony termiczne itp. Wszelkie tego typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą nasze lunchboxy, spotykają się z dużym uznaniem klientów, a odpowiednio skomponowany box promocyjny pozostanie na długo skutecznym nośnikiem reklamy.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty bidonów i butelek firmowych B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni bidon lub kubek na każdą imprezę firmową i dla każdej grupy odbiorcówDostępne bidony reklamowe z personalizacją, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe bidony dostarczymy pod wskazany adres

bidony firmowe – gadżety biznesowe eleganckie, markowe, VIP, termiczne, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.