Scroll Top

pora na lunch

eko i minimalistyczne opakowania na żywność

galeria produktów

Przyjrzyj się produktom Zip Top z bliska

Akcesoria do przechowywania jedzenia. Amerykańskie lunchboxy silikonowe, bpa free, odpowiednie do mycia w zmywarce i przechowywania płynów.

galeria produktów

Przyjrzyj się produktom Zip Top z bliska

Akcesoria do przechowywania jedzenia. Amerykańskie lunchboxy silikonowe, bpa free, odpowiednie do mycia w zmywarce i przechowywania płynów.

akcesoria bio dla firm

zobacz nasz katalog Zip Top

sprawdź jeszcze

zobacz wszystkie marki z elektroniką

zobacz wszystkie marki

Gadżety eko dla firm – w trosce o klimat i planetę!

Gadżety reklamowe eko mają rosnący udział w działaniach marketingowych. Spowodowane jest to zwiększającym się zainteresowaniem klientów firmowych produktami z materiałów naturalnych lub z recyklingu, wielorazowymi, wartościowymi i zaopatrzonymi w odpowiednie certyfikaty ochrony środowiska. Długa trwałość gadżetów ekologicznych zapewnia zwiększoną satysfakcję użytkownika, a w konsekwencji dobrą ekspozycję przekazu reklamowego. Artykuły reklamowe eko, bio lub wegan z personalizacją budują wizerunek twojej firmy jako świadomej ekologiczne i wychodzącej naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata.

BAS Kreacja jest jednym z głównych dostawców eko gadżetów reklamowych na rynku B2B i B2C. W ofercie eko polecamy szczególnie odzież reklamową, wykonaną z bawełny organicznej z certyfikowanych upraw oraz z materiałów recyklingowanych, w tym rpet, z odzysku i przetworzenia innych produktów odzieżowych oraz fair trade, a szczególnie przyjazne dla środowiska kurtki reklamowe i bluzy  dla firm stawiających na walkę ze zmianami klimatycznymi. 

Ponadto w naszych katalogach znaleźć można eco parasole reklamowenotesy i kalendarze wyprodukowane z makulatury, bambusa, korka lub kukurydzy, papierowe długopisy, wielorazowe kubki, butelki z filtrem na wodę, eko lunch boxy i bidony wykonane z rpet, torby reklamowe z materiałów naturalnych, plecaki i worki z recyklingowanego plastiku, butelki, kubki i dzbanki uzdatniające wodę, bio-świece sojowe, przekąski wege, wielorazowe woreczki na warzywa i owoce oraz wiele innych gadżetów ekologicznych, których wybór stale rośnie. Katalog produktów eko jest praktycznie nieograniczony. Nawet gadżety elektroniczne mogą być eko, jeżeli wybierzesz proste papierowe pudełko z certyfikowanych materiałów z BAS Kreacji lub zdecydujesz się, aby wybrać np. głośniki reklamowe lub słuchawki firmowe wykonane z bambusa, trzciny lub pszenicy zamiast plastiku!

Reklama eko oznacza także promowanie zachowań przyjaznych dla środowiska, dlatego proponujemy również szeroki wybór gadżetów eko i bio zawierających nasiona i przeznaczonych do samodzielnego wysiewania, takich jak produkty z papieru nasiennego – zaproszenia, ulotki, wizytówki, notesy, growbooki, „rosnące’ ołówki, kalendarze z nasionami, bee bomby do tworzenia łąk kwietnych przyjaznych dla pszczół itp.

W naszych katalogach oferujemy reklamowe produkty ekologiczne uznanych marek, których misją jest tworzenie produktów przyjaznych dla środowiska, takich jak Ucon Acrobatics (wegańskie plecaki reklamowe i worki), Dopper (ekologiczne butelki), Dafi i Brita (butelki, bidony reklamowe i dzbanki filtrujące), Ticket To the Moon (hamaki z materiału spadochronowego), Doppler (eko parasole w całości wykonane z materiałów recyklingowanych i drewna). Każda z marek odzieżowych, z którymi współpracujemy, posiada w ofercie tekstylia z włókien naturalnych i organicznych, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Zadbaj o planetę i o ekologiczny wizerunek swojej organizacji i posadź prawdziwe drzewa w imieniu swojej firmy, pracowników lub klientów. Każdorazowo dokonując zakupu w BAS Kreacji możesz wybrać ilość i rodzaj nasadzeń oraz określić, w czyim imieniu dokonujemy sadzenia. Otrzymasz spersonalizowany certyfikat, potwierdzający liczbę posadzonych drzew, proporcjonalnie do Twojego wydatku. Certyfikat możesz powiesić w firmie, może on również stanowić niezależny upominek reklamowy lub być dołączony do innego produktu albo gift boxu. Zainwestuj w produkt reklamowy, który będzie trwał przez dziesięciolecia i który przyczyni się do realnej zmiany Twojego otoczenia na lepsze.

Gadżety reklamowe eko za indywidualne zamówienia dla firm stały się “must have” na rynku reklamy. Sprawdzą się we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia i imprezy sportowe, biegi i maratony, eventy, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, sympozja, szkolenia, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, targi, koncerty, festiwale muzyczne, parady, loterie i losowania, programy punktowe, promocje okresowe, systemy lojalnościowe, akcje promocyjne w audycjach radiowych i programach telewizyjnych itp. Są też popularnym i docenianym upominkiem dla pracowników na home office, przedstawicieli handlowych, załogi sklepowej, pracowników biurowych, kierowców, personelu technicznego, jako gadżety PR czy prezenty dla klientów i kontrahentów biznesowych.

Wybierz gadżet eko z segmentu ekonomicznego lub premium, albo stwórz własne znakowane zestawy reklamowe przyjazne dla środowiska: kalendarz i długopis lub ołówek, parasol z logo i bidon firmowy, lunch box i torba reklamowa na zakupy, kurtka z bawełny organicznej i zestaw nasion. Dodaj certyfikat sadzenia drzew. Wszystkie gadżety eko można oznaczać logo i personalizować różnymi technikami. Polecamy także eleganckie, solidne, proste i tanie opakowania eko – ekologiczne pudełka kartonowe każdej wielkości, worki i torby papierowe lub z materiałów naturalnych – jutowe, bawełniane itp.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty gadżetów eko

♦ Dobierzemy odpowiednie gadżety eko na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe gadżety dostarczymy pod wskazany adres

Gadżety reklamowe eko na każdą okazję i dla każdego – personalizowane, proste, tanie i ekonomiczne, eleganckie, prestiżowe i wyjątkowe produkty VIP – u nas znajdziesz je na pewno.

Najwyższa jakość i skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.