niemieckie
parasole

stylowo podczas deszczu

galeria produktów

Przyjrzyj się parasolom FARE z bliska

wielokolorowe, przeźroczyste, bardzo lekkie, klasyczne, odblaskowe, elektryczne, ekologiczne

galeria produktów

Przyjrzyj się parasolom FARE z bliska

wielokolorowe, przeźroczyste, bardzo lekkie, klasyczne,
odblaskowe, elektryczne, ekologiczne, wszystkie znakowane

zobacz nasz katalog fare

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z parasolami

zobacz wszystkie marki

Parasole reklamowe - gadżety dla firm na każdą porę roku

BAS Kreacja to najszerszy wybór parasoli reklamowych na rynku. Proponujemy parasole na każdą okazję i w każdym segmencie budżetowym, od prostych, ekonomicznych i tanich, po eleganckie i ekskluzywne parasole premium o najwyższych parametrach technicznych. W obu grupach oferujemy parasole i parasolki wszystkich typów - automatyczne, półautomatyczne, manualne, składane, o różnej wielkości czaszy, w tym parasole golfowe, o różnej liczbie brytów, a także parasole przeciwsłoneczne, transparentne, ogrodowe, eventowe, plażowe itp. Polecamy lekkie i mocne parasole teleskopowe, na solidnej konstrukcji ze stali sprężystej, wyjątkowo odporne na podmuchy wiatru. W segmencie premium proponujemy markowe gadżety premium - parasole i parasolki VIP od uznanych producentów, zapewniające prestiż oraz wyjątkową solidność i wysoką jakość, a także przyjazne dla środowiska parasole eko, z materiałów z odzysku.

Szeroki wybór rączek prostych i zagiętych, z tworzywa, drewniane, korkowe, rpet, ze stali lub miękkiego silikonu. Bogata kolorystyka i możliwości znakowania wszystkimi dostępnymi technikami, w tym pełna personalizacja czaszy i futerału. Projekt graficzny w cenie.

Parasole reklamowe na indywidualne zamówienie są jednym z najwyżej cenionych i najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Zapewniają doskonałą ekspozycję przekazu reklamowego, stąd są chętnie wybieranym nośnikiem reklamy. Sprawdzą się znakomicie jako gadżet promocyjny na każdą porę roku i wszystkie akcje reklamowe, takie jak konferencje, eventy, targi, wyjazdy integracyjne, pikniki i kiermasze, promocje, programy punktowe i motywacyjne, promocje i specjalne okazje firmowe, zawody i imprezy sportowe, koncerty, akcje outdoorowe na plaży, czy w ogródkach piwnych, a także upominki i nagrody dla pracowników w biurze i na home office oraz w programach lojalnościowych.

W BAS Kreacji znajdziesz model parasola lub parasolki idealnie spełniający potrzeby reklamowe Twojej firmy. Nieograniczona paleta kolorystyczna czaszy i rączki, a także możliwość pełnej personalizacji, w tym nadruk metodą sublimacji, pozwolą ci stworzyć parasol unikalny, który zyska uznanie klientów i współpracowników.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty parasoli

♦ Dobierzemy odpowiedni parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki znakowania parasoli, w tym personalizacja nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy - sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.