Scroll Top

sprzęt do kuchni

innowacje prosto z Hiszpanii

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Lekue z bliska

Ekologiczne i innowacyjne akcesoria, przybory kuchenne i wycieczkowe wykonane z silikonu platinum

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Lekue z bliska

Ekologiczne i innowacyjne akcesoria, przybory kuchenne i wycieczkowe wykonane z opatentowanego silikonu platinum

akcesoria Lekue

zobacz nasz katalog Lekue

sprawdź jeszcze

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z lunchboxami

zobacz wszystkie marki

Lunchbox ze znakowniem - strzał w dziesiątkę w działaniach reklamowych!

Jako wiodący dostawca luchboxów w Polsce oferujemy wszystkie rodzaje tych artykułów reklamowych, w tym lunchboxy z certyfikatem eko, lunchboxy stalowe, papierowe, silikonowe, termiczne, eko, hermetycznie zamykane, składane – wszystkie dostępne z personalizacją lub bez. Wśród najnowszych trendów rynkowych na szczególne wyróżnienie zasługują markowe i designerskie lunchboxy termiczne na indywidualne zamówienie, o znakomitych parametrach technicznych i pełnej szczelności. 

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę tego typu gadżetów reklamowych od renomowanych producentów światowych. Lunch boxy markowe są to zazwyczaj gadżety designerskie i starannie dopracowane artykuły znanych światowych producentów. W związku z tym spotykają się z największym uznaniem użytkownika końcowego. Produkty te służą przez lata, stając się codziennym elementem życia twoich klientów czy pracowników.

Lunchboxy firmowe sprawdzają się znakomicie jako gadżety reklamowe na każdą porę roku i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, targi, koncerty, parady, loterie i losowania, programy punktowe, upominki i promocje okresowe, prezenty lojalnościowe itp. Są też popularnym i docenianym upominkiem dla pracowników na home office.

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne lunchboxy ekonomiczne, jak również lunchboxy termiczne premium, zapewniające utrzymanie wysokiej lub niskiej temperatury, często z dodatkowym wyposażeniem, np. w postaci sztućców. Lunchboxy termiczne z projektem graficznym i logowaniem zyskują coraz większy udział w sprzedaży, ale oferujemy również lunchboxy bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. 

Wykonujemy min. lunchboxy z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu. Proponujemy także luch boxy i pojemniki na żywność w zestawach reklamowych, takich jak welcome packi lub kosze prezentowe, czy jako element gift boxów lub pakietów promocyjnych z innymi produktami, takimi jak np. ubrania reklamowe, plecaki promocyjne, słuchawki, głośniki, kubki i multitoole reklamowe itp. Wszelkie tego typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą nasze lunchboxy, spotykają się z dużym uznaniem klientów.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty bidonów i butelek firmowych B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni bidon lub kubek na każdą imprezę firmową i dla każdej grupy odbiorcówDostępne bidony reklamowe z personalizacją, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe bidony dostarczymy pod wskazany adres

bidony firmowe – gadżety biznesowe eleganckie, markowe, VIP, termiczne, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.