Knirps - niemieckie
parasole reklamowe b2b

dowolny rozmiar i nadruk

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom reklamowym Knirps z bliska

Niemieckie personalizowane parasole i parasolki przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe. Duże, małe, średnie. Składane i automatyczne. Jednolite, odblaskowe i kolorowe.

knirps parasole b2b

ZOBACZ NASZ KATALOG knirps

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z parasolami

ZOBACZ wszystkie marki

Personalizowane parasole dla firm – strzał w dziesiątkę w działaniach reklamowych

BAS Kreacja to najszerszy wybór parasoli reklamowych na rynku. Proponujemy znakowane parasole i parasolki na każdą okazję i w każdym segmencie budżetowym, od prostych, ekonomicznych i tanich, po eleganckie parasole premium i VIP o najwyższych parametrach technicznych. W obu grupach oferujemy parasole i parasolki wszystkich typów – automatyczne, półautomatyczne, manualne, składane, o różnej wielkości czaszy, w tym parasole golfowe, o różnej liczbie brytów, a także parasole przeciwsłoneczne, transparentne, plażowe, ogrodowe itp. Polecamy lekkie i mocne parasole teleskopowe, na solidnej konstrukcji ze stali sprężystej, wyjątkowo odporne na podmuchy wiatru. W segmencie premium proponujemy dizajnerskie parasole i parasolki od uznanych producentów, zapewniające prestiż oraz wyjątkową solidność i wysoką jakość, a także przyjazne dla środowiska parasole eko, z materiałów z odzysku.

Szeroki wybór rączek prostych i zagiętych, z tworzywa, drewna, stali lub miękkiego silikonu. Bogata kolorystyka i możliwości znakowania wszystkimi dostępnymi technikami, w tym pełna personalizacja czaszy i futerału. Projekt graficzny w cenie.

Parasole reklamowe na indywidualne zamówienie są jednym z najwyżej cenionych i najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Zapewniają doskonałą ekspozycję przekazu reklamowego, stąd są chętnie wybieranym nośnikiem reklamy. Sprawdzą się znakomicie jako gadżet promocyjny na każdą porę roku i wszystkie akcje reklamowe, takie jak konferencje, targi, eventy, wyjazdy integracyjne, pikniki i kiermasze, promocje, programy punktowe i motywacyjne, promocje i specjalne okazje firmowe, zawody i imprezy sportowe, koncerty, akcje outdoorowe na plaży, czy w ogródkach piwnych, a także upominki i nagrody dla pracowników w biurze i na home office oraz w programach lojalnościowych.

W BAS Kreacji znajdziesz model parasola lub parasolki idealnie spełniający potrzeby reklamowe Twojej firmy. Nieograniczona paleta kolorystyczna czaszy i rączki, a także możliwość pełnej personalizacji, w tym nadruk metodą sublimacji, pozwolą ci stworzyć parasol unikalny, który zyska uznanie klientów i współpracowników.

Proponujemy także parasole i parasolki firmowe w zestawach promocyjnych, takich jak welcome packi lub kosze prezentowe na święta, czy jako element gift boxów lub pakietów promocyjnych na specjalne okazje. Wszelkie tego typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą nasze parasole stają bardzo skutecznym i trwałym nośnikiem reklamy.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty parasoli

♦ Dobierzemy odpowiedni parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki znakowania parasoli, w tym personaliozacja nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy – sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.