Scroll Top

doppler
it's raining men

Austriackie parasole dla firm

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Doppler z bliska

parasole rozkładane, ręczne, automatyczne, klasyczne, nowatorskie, przeźroczyste, kolorowe lub z dowolnymi nadrukami

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Doppler z bliska

Parasole rozkładane, ręczne, automatyczne, klasyczne, nowatorskie, przeźroczyste, kolorowe lub z dowolnym nadrukiem B2B

Solidne parasole w ofercie dla firm

ZOBACZ NASZ KATALOG doppler

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z parasolami

zobacz wszystkie marki

Parasole firmowe - gadżety reklamowe na każdą kieszeń

Parasole reklamowe mają czołowe znaczenie w działaniach marketingowych na rynku firmowym w naszym kraju. Ich olbrzymi udział w zakupach produktów reklamowych spowodowany jest z jednej strony, co oczywiste, warunkami pogodowymi w Polsce, ale z drugiej rosnącą świadomością reklamodawców, że parasole, jako produkty o trwałym charakterze użytkowym mają istotną przewagę w działaniach reklamowych nad produktami szybko-rotującymi, czy jednorazowymi. Klienci stawiają też coraz częściej na parasole ekologiczne, w zgodzie z nurtem całego rynku, dlatego przy ich wyborze kierują się kwestiami wykonania materiałowego, na zgodność zasadami ochrony środowiska. 

Produkty ekologiczne zazwyczaj odpowiednio certyfikowane i wykonane z materiałów przetworzonych lub nadających się do recyklingu są najchętniej wybierane do działań promocyjnych, stąd ta tendencja znajduje również wyraz w decyzjach zakupowych parasoli reklamowych na rynku B2B i B2C.

Najszersza oferta parasoli reklamowych dla klientów biznesowych

Jako wiodący dystrybutor parasoli i parasolek dla firm BAS Kreacja oferuje najszerszy wybór parasoli promocyjnych na rynku. Proponujemy parasole i parasolki promocyjne na każdą okazję i w każdym segmencie budżetowym, od prostych, ekonomicznych i tanich, po eleganckie i ekskluzywne parasole premium o najwyższych parametrach technicznych. W obu grupach oferujemy parasole i parasolki wszystkich typów – automatyczne, półautomatyczne, manualne, składane, o różnej wielkości czaszy, w tym parasole golfowe, o różnej liczbie brytów, a także parasole przeciwsłoneczne, transparentne, ogrodowe, eventowe, plażowe itp. 

Polecamy lekkie i mocne parasole teleskopowe, na solidnej konstrukcji ze stali sprężystej, wyjątkowo odporne na podmuchy wiatru. W segmencie premium proponujemy markowe parasole VIP od uznanych producentów, zapewniające prestiż oraz wyjątkową solidność i wysoką jakość, a także przyjazne dla środowiska parasole ekologiczne, z materiałów z surowców przetwarzanych parasole z certyfikatem eko.

parasole dla firm - z możliwością personalizacji

Szeroki wybór rączek prostych i zagiętych, z tworzywa, drewna, stali lub miękkiego silikonu. Bogata kolorystyka i możliwości znakowania wszystkimi dostępnymi technikami, w tym pełna personalizacja czaszy i futerału. Projekt graficzny w cenie.

parasole ze znakowaniem - na eventy, akcje reklamowe, wyjazdy służbowe..

Parasole ze znakowaniem sprawdzą się znakomicie jako gadżet promocyjny na każdą porę roku i wszystkie akcje reklamowe, takie jak konferencje, eventy, targi, imprezy reklamowe, wyjazdy służbowe i integracyjne, pikniki i kiermasze, programy punktowe i motywacyjne, parady, promocje i specjalne okazje firmowe, zawody i imprezy sportowe, na plażę, biegi i maratony, koncerty, festiwale, nagrody w programach promocyjnych telewizyjnych i radiowych, promocje świąteczne, koncerty, akcje outdoorowe, w pubie, kawiarni czy w ogródkach restauracyjnych, a także upominki i nagrody dla pracowników w biurze i na home office oraz w programach lojalnościowych.

parasole eko - prezent na święta bożego narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby podziękować swoim klientom, pracownikom i współpracownikom za ich zaufanie i całoroczne wsparcie. Jako gadżety na święta polecamy eko parasole reklamowe, które łączą w sobie estetykę, funkcjonalność oraz dbałość o środowisko naturalne.

Ekologiczne parasole to wyraz troski o naszą planetę. Wykonane z materiałów z recyklingu, gadżety te są doskonałym prezentem dla osób, które cenią sobie zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Dodając swoje logo lub personalizację, przekazujesz klientom i pracownikom wartości, które są Ci bliskie. 

Taki prezent na święta to gest, który nie tylko zapadnie w pamięć, ale również przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Jest to także okazja do promocji swojej firmy, budowania więzi z klientami oraz zwiększenia świadomości marki. Dajemy gwarancję, że nasze parasole spełnią oczekiwania, zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i estetyki.

budżetowe Parasole reklamowe na każdą okazję

Najbardziej popularne, tanie parasole reklamowe są chętnie wybierane przez klientów na szybie akcje promocyjne, typu wsparcie sprzedaży produktowej w systemie sklepowym lub na gifty wspierające wprowadzanie marki na rynek, lecz czasem również jako gadżet reklamowy na eventy.

Personalizowane parasole eleganckie i ekskluzywne VIP, o długiej trwałości i znakomitym wykonaniu są natomiast częstszym wyborem przy akcjach zorientowanych na użytkownika, typu wzmocnienie relacji biznesowych lub jako wartość dodana do zakupu produktu wysoko-kosztowego.

parasole z personalizacją i bez znakowania

Parasole reklamowe z personalizacją mają największy udział w sprzedaży, ale oferujemy również parasole i parasolki bez znakowania. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. parasole reklamowe z nadrukiem logo, z grawerem laserowym na rączce lub elementach wykończeniowych, z tłoczeniem, ze znakowaniem na opakowaniu itp.

parasole w zestawach reklamowych - gift boxy, welcome packi, prezenty dla pracowników

Proponujemy także parasole w zestawach reklamowych, zawierające oprócz parasoli takie gadżety jak torby firmoweplecaki reklamoweodzież reklamowągadżety elektronicznegłośniki firmowebidony reklamowe itp. Wszelkie tego typu welcome packi lub gift boxy spotykają się z dużym uznaniem klientów, a odpowiedni skomponowany box promocyjny pozostanie na długo skutecznym nośnikiem reklamy.

idealne parasole z logo - znajdziesz je w bas kreacji

W BAS Kreacji znajdziesz model parasola lub parasolki idealnie spełniający potrzeby reklamowe Twojej firmy. Nieograniczona paleta kolorystyczna czaszy i rączki, a także możliwość pełnego znakowania, w tym nadruk metodą sublimacji, pozwolą ci stworzyć parasol unikalny, który zyska uznanie klientów i współpracowników.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty parasoli

♦ Dobierzemy odpowiednio parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki brandowania parasoli, w tym  personalizacja nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy – sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.