eko tekstylia

akcesoria odzieżowe dla firm

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom KABAK z bliska

100% ekologiczne i wegańskie skarpetki, czapki, szaliki, piny, paski, koce, ręczniki

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży KABAK z bliska

100% ekologiczne i wegańskie skarpetki, czapki, szaliki, piny, paski, koce, ręczniki ze znakowaniem logo.

ZOBACZ NASZ KATALOG KABAK

ZOBACZ nasze propozycje odzieży

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

ZOBACZ wszystkie marki

REKLAMOWA ODZIEŻ DLA FIRM – trwałe i lubiane gadżety promocyjne

Oferujemy pełną gamę ubrań reklamowych, od taniej odzieży przeznaczonej na szybkie akcje promocyjne, po ubrania premium, jakością konkurujące z modowym rynkiem detalicznym. W przypadku niektórych marek kroje i fasony dostępne w naszej oferty są nieosiągalne nawet na szerokim rynku detalicznym, przez co posiadają dodatkowy walor unikalności.

W BAS Kreacji znajdziesz zarówno ubrania codziennego użytku z możliwym znakowaniem, jak również dowolne ubrania eventowe, na akcje promocyjne, na konferencje i imprezy plenerowe, imprezy sportowe, programy punktowe, konkursy itp., a także modne ubrania o charakterze sportowym, casualowym, miejskim, do pracy i po godzinach. Proponujemy zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Bogata kolorystyka i wzornictwo oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku, m.in. termotransferem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem itp. Możliwe również metkowanie i znakowanie na opakowaniach ubraniowych lub znakowana odzież w boxach reklamowych.

Ubrania w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.
Posiadamy duże stocki ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, polary, bluzy reklamowe, czapki, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP, czy inne akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.