Scroll Top

gift box z herbatą

zestawy prezentowe z herbatą i kawą

Personalizowany zestaw prezentowy z kubkiem lub elegancką filiżanką dopełni paczka dobrej herbaty z logo firmy. W BAS Kreacji stworzymy dla ciebie indywidualne gift boxy dopasowane do twoich potrzeb.

brandowane twoim logo

składane kubki

Wygodne, składane kubki to nowoczesne rozwiązanie prezentowe. Złożone zmieszczą się do każdej torebki, pokrowca na laptopa czy nawet kieszeni! Świetnie sprawdzą się jako element gift boxów z motywem herbaty.

przekąski reklamowe

słodki podarunek

Do zestawu z herbatą lub kawą przyda się coś słodkiego! Najlepiej przekąska z twoim logo, elegancki box z pralinami lub ulubiony mix orzechów.

 

akcesoria logowane

zaparzacze w różnych kształtach

Zaparzacz w kształcie maskotki twojej firmy? Nie ma problemy! Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj gadżetów reklamowych.

pachnące upominki

świece reklamowe

Świece podkreślą charakter twojego gift boxu. W zależności od tematyki upominku czy rodzaju paczki PR, dobierzemy gadżet dopasowany do stylistyki np. sojowe świece eko, efektowne świece 3D, luksusowe świece czy woski zapachowe.

papier nasienny

karteczki z nasionami

Do zestawu prezentowego można dołączyć karteczkę z nasionami lub kartę wykonaną z papieru nasiennego, która po podlaniu urośnie! Jeżeli działasz w branży odzieżowej, możemy stworzyć specjalne metki do ubrań z papieru nasiennego  klienci będą mile zaskoczeni!

green gadgets

grow kit & bee bomba

Bee bomba pozwala zasadzić łąkę kwietną, którą pożywią się pszczoły. Dzięi niewielkim rozmiarom może być dokładana np. do przesyłek twoich produktów lub jako dodatek do boxów.

zrobimy dla ciebie

herbaty personalizowane

Nie ma to jak zaczać dzień herbatą lub kawą pitą z ulubionego kubka!

herbaty sypane i herbaty w torebkach z logo

różne smaki i rodzaje herbat

eko notowanie

notesy z ziaren kawy

Łuska kawowa jest odpadem pozostałym po suszeniu ziaren kawy. Wykorzystuje się ją jako jako wypełniacz wzmacniający do kompozytów termoplastycznych, takich jak polipropylen lub ABS, w których jej zawartość może stanowić nawet 50%. 

prezent tematyczny

box cały z kawy

połącz notes z kawy z bidonem z łuski kawowej i ulubioną kawą

Oferujemy wiele modeli kubków i bidonów z łuską kawy i innych bidonów i produktów eko, wszystkie idealnie sprawdzą się jako gadżety reklamowe z możliwością znakowania.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.