Scroll Top

skandynawski styl

dla miłośników stylowego designu

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Eva Solo z bliska

akcesoria domowe, kuchenne, ogrodowe

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Eva Solo z bliska

akcesoria kuchenne, outdoorowe, balkonowo-tarasowe

gadżety reklamowe

zobacz nasz katalog eva solo

sprawdź nasze propozycje

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z gadżetami na home office

zobacz wszystkie marki

Eva Solo - Akcesoria Kuchenne ze znakowaniem

W ciągu ostatnich lat praca zdalna jest coraz częściej praktykowana. Delegując pracowników do pracy na home office niezbędne jest budowanie poczucia więzi zespołu z firmą. Jednym ze sposobów jest tworzenie personalizowanych zestawów firmowych dla pracownika w domu, tzw. gift boxów lub gift packów. W BAS Kreacji możesz skorzystać z gotowych zestawów lub stworzyć je dokładnie wg indywidualnych potrzeb. Znakowanie na produktach lub na opakowaniu.

Posiadamy duży wybór gadżetów, które świetnie sprawdzą się jako część zestawu dla pracowników na home office.  Jako gadżety reklamowe na home office szczególnie proponujemy kubki reklamowe tradycyjne i termiczne, bidony, głośniki, powerbanki, słuchawki reklamowe, kamerki internetowe, długopisy, notesy, kalendarze, zestawy akcesoriów na biurko, kawę, herbatę i przekąski, parasole firmowe, antystresy w dowolnym kształcie, spersonalizowane skarpetki i odzież firmową oraz wiele innych gadżetów firmowych ekonomicznych oraz premium.

akcesoria sportowe - na czas wolny w domu

Jako alternatywę, na czas wolny “po godzinach” pracy w domu, proponujemy akcesoria sportowe, takie jak maty do ćwiczeń, hantle i stroje sportowe, jak również świece zapachowe, zestawy kosmetyków, plecaki i torby, odzież rekreacyjną, pledy i poduszki, słodycze, gry towarzyskie, zestawy do uprawy ziół i kwiatów. Oferujemy także duży wybór produktów eko.

Zestawy na home office tradycyjnie pakowane są do pudełka, jednak warto rozważyć zastosowanie wielorazowej torby lub worka, które można znakować na indywidualne zamówienie.

Zestawy upominkowe przeznaczane są nie tylko dla pracowników na home office. Firmy prezentują je coraz częściej nowym pracownikom (tzw. welcome pack) lub kontrahentom w podziękowaniu za współpracę. Odpowiednio skomponowane z pomocą BAS Kreacji, będą świetną wizytówką twojej firmy.

zielona reklama - ogrodowe gadżety reklamowe

Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, takich jak nasze ekologiczne doniczki z nadrukiem logo czy biodegradowalne torby na zakupy, możemy wspólnie promować zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną. Nasze ogrodowe gadżety reklamowe nie tylko przyciągają uwagę, ale również inspirują do dbałości o przyrodę, budując pozytywny wizerunek marki jako odpowiedzialnego partnera społecznego i ekologicznego.

NIE MASZ POMYSŁU? Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej gadżetów na home office!

♦ Stworzymy idealny zestaw dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe zestawy dostarczymy pod wskazany adres

Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.