Scroll Top

pora na lunch

black + blum angielskie akcesoria lunchowe do posiłków i napojów

galeria produktów

Przyjrzyj się produktom Black + Blum z bliska

Akcesoria lunchowo – piknikowe. Lunchboxy, lunchbagi, termosy, bidony, kubki,  butelki termiczne, składane, sztućce.

galeria produktów

Przyjrzyj się produktom Black + Blum z bliska

Akcesoria lunchowe. Lunchboxy, lunchbagi, termosy, bidony, kubki,  butelki termiczne, składane, sztućce. Gadżety reklamowe B2B

eko gadżety b2b

zobacz nasz katalog Black + Blum

sprawdź jeszcze

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z LUNCHBOXAMI

zobacz wszystkie marki

Lunchboxy reklamowe black + blum - gadżety do pracy, do domu, na wyjazd i SPOTKANIA FIRMOWE

Lunchboxy mają coraz większe znaczenie w działaniach marketingowych firm. Ich rosnący udział w rynku reklamy spowodowany jest m.in. przesunięciem nacisku reklamodawców z produktów szybkorotujących, jednorazowych, czy też zwykłych prostych pudełek na żywność, na produkty o długiej trwałości i zapewniające zwiększoną satysfakcję użytkownika. Lunchboxy, podobnie jak zdobywające rosnącą popularność bidony termiczne, to gadżety reklamowe, które charakteryzuje właśnie duża trwałość i znakomity stosunek wartości inwestycji do długości ekspozycji reklamowej u użytkownika.

lunchboxy z personalizacją - pełen zakres możliwości

Jako jeden z głównych dostawców luchboxów na rynku oferujemy wszystkie możliwe typy tych artykułów reklamowych, w tym lunchboxy z certyfikatem eko, lunchboxy stalowe, papierowe, silikonowe, termiczne, hermetycznie zamykane, składane – wszystkie dostępne z personalizacją lub bez. Wśród najnowszych trendów rynkowych na szczególne wyróżnienie zasługują markowe i dizajnerskie lunchboxy termiczne o znakomitych parametrach technicznych i pełnej szczelności. 

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę tego typu gadżetów reklamowych od renomowanych producentów światowych. Lunch boxy markowe są to zazwyczaj gadżety designerskie i starannie dopracowane artykuły znanych światowych producentów. W związku z tym spotykają się z największym uznaniem użytkownika końcowego. Produkty te służą przez lata, stając się codziennym elementem życia twoich klientów czy pracowników.

LUNCHBOXY FIRMOWE DLA KAŻDEJ GRUPY ODBIORCÓW

Lunchboxy termiczne sprawdzają się znakomicie jako gadżety reklamowe na każdą porę roku i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne, eventy, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, wydarzenia sportowe, szkolenia, targi, koncerty, parady, loterie i losowania, programy punktowe, promocje okresowe, systemy lojalnościowe, nagrody w programach radiowych i telewizyjnych itp. Są też popularnym i docenianym upominkiem dla pracowników na home office.

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne lunchboxy ekonomiczne, jak również lunchboxy termiczne premium, zapewniające utrzymanie wysokiej lub niskiej temperatury, często z dodatkowym wyposażeniem, np. w postaci sztućców. Lunchboxy termiczne z logowaniem zyskują coraz większy udział w sprzedaży, ale oferujemy również lunchboxy bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. lunchboxy z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu. 

zestawy reklamowe - gift boxy z lunchboxami

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ Dobierzemy odpowiedni luchbox reklamowy na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe lunchboxy reklamowe dostarczymy pod wskazany adres

Proponujemy także luchboxy i pojemniki na żywność w zestawach reklamowych, takich jak welcome packi lub kosze prezentowe, czy jako element giftboxów lub pakietów promocyjnych z innymi produktami, takimi jak np. odzież reklamowa, (w tym bluzy dla firmkurtki personalizowanet-shirty ze znakowaniem), plecaki firmowemultitoole, kubki i bidony reklamowe, notesy z logopióra i długopisy, gadżety ekosłodycze reklamowe itp. Wszelkie tego typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą nasze lunchboxy i inne gadżety reklamowe, w tym gadżety VIP i premium, spotykają się z dużym uznaniem klientów.

Odpowiednie skomponowanie boxu promocyjnego nie tylko przynosi pozytywny efekt reklamowy, ale również staje się trwałym nośnikiem w świadomości odbiorców. To potwierdza skuteczność i trwałość naszych działań promocyjnych, zapewniając długotrwałe korzyści reklamowe dla naszych klientów.

Lunchboxy do codziennego użytku, na święta i na specjalne okazje – personalizowane, proste, tanie i ekonomiczne, eleganckie, prestiżowe i wyjątkowe VIP – u nas znajdziesz je na pewno.  Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.