Scroll Top

parasole z dużą czaszą

Parasole z dużą czaszą – Parasole od BAS Kreacji. U nas znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

PARASOLE firmowe - z dużą czaszą, dowolnie znakowane

Postaw na parasole z dużą czaszą BAS Kreacji – najszersza oferta, krótkie terminy, dostawa i projekt znakowania gratis. Nasze parasole charakteryzują się dużą powierzchnią reklamową oraz idealnie wypromują Twoją firmę. Szeroki wybór marek, doskonały sposób na reklamę na lato.

PARASOLE z dużą czaszą

Reklama, która zawsze działa? Zainwestuj w parasole reklamowe z dużą czaszą. Nasza kolekcja produktów została starannie wyselekcjonowana, abyś profesjonalnie podkreślał swój brand w każdym momencie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź nasze parasole z dużą czaszą!

parasole dla firm - nie tylko ochrona przed słońcem

Parasole dla firm dostępne w magazynach BAS Kreacji nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi w czasie ulubionego posiłku, ale stanowią również doskonałą powierzchnię reklamową dla Twojej marki. Zapewniamy wysoką jakość, która odwdzięczy się skutecznością reklamy. Z nami wypromujesz się najbardziej stylowo i skutecznie!

parasol z dużą powierzchnią reklamową - promocja firmy w terenie

Parasol dla firm oferuje mobilną reklamę, dzięki której masz szansę dotrzeć do potencjalnego grona klientów. Dzięki dużej powierzchni naszego parasola, Twoje logo uwydatni się w każdych warunkach atmosferycznych i zyska niepowtarzalną ekspozycję. 

Parasole solidnie wykonane - z logo, dowolnym znakowaniem

Reklamodawcy coraz częściej stawiają na walor użytkowy i solidność wykonania. Parasole reklamowe z logo, wyposażone w dużą czaszę i wykonane z materiałów o wysokiej odporności na działania atmosferyczne, przewyższają inne produkty reklamowe pod względem czasu użytkowania. Dlatego produkty te są wybierane najczęściej przez klientów, którzy przedkładają jakość i trwałość nad doraźny efekt promocyjny, z tzw. jednorazówek reklamowych.

parasole logowane premium - dla klientów biznesowych

Dla klientów biznesowych, na specjalne okoliczności polecamy parasole premium. Parasole VIP dają szeroki wachlarz możliwości. Między innymi pozwalają na wybór niestandardowego kształtu parasola. W ofercie znajdziesz:

  • Parasole prostokątne
  • Parasole kwadratowe
  • Parasole okrągłe

Oferujemy pełną możliwość modyfikacji parasoli, co pozwala na stworzenie jedynego w swoim rodzaju, wyjątkowego produktu, który będzie idealnie spersonalizowany według Twoich potrzeb.

parasole ze znakowaniem - metoda termotransfer

Jedną z wielu metod naniesienia przekazu reklamowego na parasol jest termotransfer. Przy odpowiednich umiejętnościach, metoda ta dostarcza niezwykle precyzyjny nadruk, który w pełni zachowuje ostrość obrazu i detale. Ponadto, przeniesiony obraz jest trwały i odporny na ścieranie oraz blaknięcie. Jest to niezwykle skuteczna metoda na parasole ze znakowaniem.

parasole reklamowe jako część zestawu promocyjnego - gift boxy

Gift boxy to świetny sposób na obdarowanie partnerów biznesowych oraz pracowników. Jako część zestawu promocyjnego, polecamy znakowane parasole reklamowe, które skutecznie przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności marki oraz będą skutecznym prezentem dla każdego.

gadżety reklamowe dla firm - sprawdź, co oferujemy

Oferujemy szeroki wachlarz innowacyjnych gadżetów reklamowych, które stanowią doskonałe narzędzia promocji dla Twojego biznesu. Od praktycznych artykułów biurowych po ekskluzywne upominki – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby wzmocnić swoją markę i zwiększyć jej rozpoznawalność. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz gadżety, które idealnie odzwierciedlą wizerunek Twojej firmy.

NIE MASZ POMYSŁU? SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA I NAJSZERSZEJ OFERTY PARASOLI

♦ Dobierzemy odpowiednio parasol lub parasolkę na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców

♦ Zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ Gotowe parasole dostarczymy pod wskazany adres

Dostępne dowolne techniki brandowania parasoli, w tym parasole reklamowe z personalizacją nadrukiem i grawerem (tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, doming, druk transferowy – sublimacyjny, transfer odblaskowy, fototransfer). Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.