Scroll Top

BLACK DIAMOND - dla aktywnych na każdą pogodę

amerykańskie akcesoria outdoorowe

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Black Diamond z bliska

plecaki, torby, sprzęt sportowy, odzież sportowa, rękawice

zobacz nasze katalogi black diamond

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz wszystkie marki

ODZIEŻ REKLAMOWA ZE ZNAKOWANIEM – prezent reklamowy z klasą!

Odzież firmowa z nadrukiem to trwały i lubiany nośnik reklamy. Nasze ubrania reklamowe to nie tylko oferta na jednorazowe akcje i wydarzenia promocyjne, ale też odzież codziennego użytku, stroje robocze, ubrania markowe i elegancka odzież na spotkania biznesowe.  Proponujemy zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej dla klientów firmowych. Dobierzemy ubrania odpowiednie na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.
Dostępna odzież z personalizacją i bez, także w powtarzalnych seriach oraz wysokie stany magazynowe ubrań reklamowych. Hurtowa sprzedaż odzieży wyłącznie dla firm dużego i średniego szczebla rynkowego. Konkurencyjne ceny i terminy.

Ubrania w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorystyki firmowej klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.
Posiadamy duże stocki ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, polary, bluzy reklamowe, czapki, skarpetki, T-shirty, dresy, uniformy, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Możliwe znakowanie dowolnymi technikami, m.in. termotransferem, nadrukiem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem, metkowaniem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.