BRANVE FUNKCJONALNE
I ELEGANCKIE

torby, plecaki i artykuły piśmiennicze

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Branve z bliska

materiałowe, skórzane torby i plecaki, notatniki, metalowe długopisy i pióra

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Branve z bliska

materiałowe, skórzane torby i plecaki, notatniki, metalowe długopisy i pióra

zobacz nasz katalog branve

sprawdź jeszcze

zobacz POZOSTAŁE MARKI z plecakami I TORBAMI

zobacz wszystkie marki

PLECAKI Z PERSONALIZACJĄ DLA FIRM

Plecaki i torby to grupa produktów szczególnie chętnie wybierana na gadżety reklamowe, przede wszystkim ze względu na funkcjonalność i trwałą wartość użytkową. Odpowiednio personalizowane sprawdzą się znakomicie jako prezenty biznesowe. W naszej ofercie produkty te zajmują jedną z czołowych pozycji. Oferujemy pełen zakres plecaków dla firm, w tym plecaki dizajnerskie, eleganckie, markowe, silikonowe, z korka, papierowe, składane, na kółkach, z kieszeniami, na suwak, z miejscem na laptopa itp. Niezależnie od typu, w BAS Kreacji zrealizujemy dowolne zamówienie na plecaki reklamowe ze znakowaniem lub bez.

Plecak reklamowy to doskonały prezent na wszelkiego rodzaju okazje firmowe, wyjazdy służbowe, nagrody dla pracowników, upominki lojalnościowe i jubileuszowe, promocje dla klientów, eventy, konferencje, kongresy, wydarzenia sportowe, parady, festiwale, koncerty, home office, konkursy, programy punktowe, spotkania biznesowe, imprezy w terenie, promocje, nagrody uznaniowe, akcje reklamowe itp. Gadżety te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.

Obok najbardziej popularnych plecaków i toreb ekonomicznych, proponujemy plecaki markowe premium lub VIP. Są to modne gadżety znanych marek o najwyższych parametrach technicznych i rozpoznawalności rynkowej, z najlepszych materiałów i o wysokich parametrach użytkowych. Szeroki wybór modeli i kolorów zaspokoi oczekiwania każdego odbiorcy. Polecamy personalizowane plecaki w zestawach reklamowych, takich jak boxy prezentowe, welcome packi, zestawy świąteczne, gift boxy, pakiety promocyjne lub kosze i sety prezentowe. Nasze boxy upominkowe zawsze spotykają się z uznaniem klientów. Możliwe dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku. Wykonujemy min. gadżety reklamowe na prezenty firmowe z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu.  Projekt graficzny w cenie.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty plecaków reklamowych dla firm. Dobierzemy odpowiedni produkt na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.

Dostępne plecaki także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe plecaki dostarczymy pod wskazany adres

Dowolne znakowanie m.in. bidony i kubki znakowane termotransferem, nadrukiem, sitodrukiem, drukiem cyfrowy, personalizacja na opakowaniu, znakowane boxy reklamowe i gift packi z bidonami.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.