Scroll Top

eko tekstylia

akcesoria odzieżowe dla firm

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom KABAK z bliska

100% ekologiczne i wegańskie skarpetki, czapki, szaliki, piny, paski, koce, ręczniki

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży KABAK z bliska

100% ekologiczne i wegańskie skarpetki, czapki, szaliki, piny, paski, koce, ręczniki ze znakowaniem logo.

ZOBACZ NASZ KATALOG KABAK

ZOBACZ nasze propozycje odzieży

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

REKLAMOWA ODZIEŻ DLA FIRM - trwałe i lubiane gadżety promocyjne

UBRANIA REKLAMOWE - SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW

Oferujemy pełną gamę ubrań reklamowych, od taniej odzieży przeznaczonej na szybkie akcje promocyjne, po ubrania premium, jakością konkurujące z modowym rynkiem detalicznym. W przypadku niektórych marek kroje i fasony dostępne w naszej ofercie są nieosiągalne nawet na szerokim rynku detalicznym, przez co posiadają dodatkowy walor unikalności.

ubrania na eventy, akcje promocyjne, na konferencje i nie tylko

W BAS Kreacji znajdziesz zarówno ubrania codziennego użytku z możliwym znakowaniem, jak również dowolne ubrania na eventy, akcje promocyjne, na konferencje i imprezy plenerowe, imprezy sportowe, programy punktowe, konkursy itp., a także modne ubrania o charakterze sportowym, casualowym, miejskim, do pracy i po godzinach. Proponujemy zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe.

kurtki firmowe - możliwe znakowanie każdą techniką dostępną na rynku

Bogata kolorystyka i wzornictwo oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku, m.in. termotransferem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem itp. Możliwe również metkowanie i znakowanie na opakowaniach ubraniowych lub znakowane kurtki firmowe w boxach reklamowych.

koszulki reklamowe w dowolnych rozmiarach i kolorystyce

Koszulki reklamowe w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.

ODZIEŻ Z MOŻLIWOŚCIĄ SZYCIA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Posiadamy duże stocki ubraniowe, w tym kurtki reklamowe, polary, bluzy reklamowe, czapki, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP, czy inne akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież reklamowa z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

odzież reklamowa i świece zapachowe - połącz ich moc

Podczas organizacji wydarzeń firmowych, lub promocyjnych możesz rozdać personalizowane koszulki, bluzy lub torby reklamowe z logo firmy w zestawie z ekskluzywnymi świecami zapachowymi. Świece zapachowe z logo to doskonały sposób na zwiększenie wartości upominku i sprawienie, że będzie on lepiej zapamiętany dla klientów.

ubrania eko ze znakowaniem - dobro dla natury

Coraz więcej firm dostrzega znaczenie ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań w biznesie. ubrania eko, w połączeniu z personalizacją i znakowaniem, to innowacyjny sposób na promocję marki, który przynosi korzyści zarówno środowisku, jak i Twojej firmie. Wybierając odzież ekologiczną, pokazujesz, że Twoja firma dba o przyszłość planety. To nie tylko atrakcyjna cecha dla klientów, którzy coraz częściej wybierają produkty ekologiczne, ale także szansa na budowanie pozytywnego wizerunku marki.

funkcjonalna odzież dla firm

Nasza odzież może być dostosowana do różnych zastosowań, takich jak odzież robocza, sportowa, turystyczna czy reklamowa. Oznacza to, że możesz dostosować ją do potrzeb swojego zespołu, klientów lub partnerów biznesowych, zapewniając im komfort i jednocześnie promując swoją markę. W przeciwieństwie do ulotek czy reklam w internecie, odzież dla firm może służyć przez wiele sezonów i przekazywać Twoją wiadomość na długo po jej zakupie. Niezależnie od branży, odzież znakowana jest inwestycją w sukces marki i długotrwałą promocją firmy.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Plecaki firmowe – eleganckie, markowe, wysokiej jakości, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

ZOBACZ wszystkie marki

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.