Scroll Top
Marki

beechfield - lifestyle, którego szukasz

czapki reklamowe na każdą porę roku

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Beechfield z bliska

Czapki z dzianiny, zimowe, na jesień, na wiosnę, na lato, beanie, kaszkiety, opaski, rękawiczki, szaliki, morfy, bandany reklamowe dla firm.

Czapki, daszki, beanie i inne produkty reklamowe EKO Beechfired

zobacz nasz katalog Beechfield

zapoznaj się z naszymi propozycjami
NA ZNAKOWANE UBRANIA FIRMOWE

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz nasz wszystkie marki

DYSTRYBUTOR ODZIEŻY REKLAMoWEJ Z NADRUKIEM NASZE STOKI UBRAŃ REKLAMOWYCH ZAWSZE PEŁNE

Jako wiodący dystrybutor odzieży reklamowej w Polsce utrzymujemy stale wysokie stocki ubraniowe na każdą porę roku. Nasza oferta odzieżowa skierowana jest do firm dużego i średniego segmentu biznesowego. Oferujemy zarówno eleganckie ubrania i stroje reklamowe, jak również odzież eventową, eko, czy zwykłą odzież codziennego użytku. W BAS Kreacji znajdziesz zarówno marki ekskluzywne, gadżety premium, jak i ekonomiczne, w tym odzież odpowiadającą najnowszym trendom rynkowym.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej B2B i B2C. Dostępna odzież firmowa ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach, z projektem graficznym. Stocki obejmują kurtki, softshelle, polary, bluzy reklamowe, kamizelki, T-shirty, ubrania robocze inne artykuły odzieżowe, w tym skarpety, czapki reklamowe, bandany i szaliki. Realizujemy również zamówienia na ubrania reklamowe z odroczonym terminem dostawy, ale zazwyczaj dostawy odzieży realizujemy w ciągu kilku dni od zamówienia, w zależności od marki i skomplikowania projektu. Personalizacja dowolną techniką dostępną na rynku.

Szczególnie polecamy czapki firmowe, które sprawdzają się znakomicie jako gadżety promocyjne na każdą porę roku, a ich osobiste przeznaczenie sprawia, że stają się trwałym i pożądanym nośnikiem reklamy. Budują lojalność i wdzięczność użytkownika, dlatego decydując się na ten nośnik reklamy warto pamiętać o jego długotrwałym charakterze i zwrocie z inwestycji w czasie. Czapki promocyjne nadają się również  doskonale na wszelkiego rodzaju akcje reklamowe fokusowane na użytkownika, typu wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe, boxy prezentowe na święta, uroczystości okolicznościowe, spotkania integracyjne, eventy, konferencje, sympozja, wystawy, spotkania biznesowe, kampanie outdoorowe, imprezy sportowe, paradę równości, imprezę na zakończenie roku, akcje w terenie, na plażę, na koncerty, na szkolenia, pracę zdalną lub home office. 
Czapka firmowa z personalizacją logo w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, także dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt oznakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego przeznaczenia reklamowego.

Czapki reklamowe z haftem lub nadrukiem w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.
Posiadamy duże stany magazynowe ubraniowe, w tym softshelle, bluzy polarowe, koszulki, czapki bawełniane, czapki na plażę z daszkiem, czapki sportowe, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model ♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie ♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Dostępne dowolne znakowanie m.in. nadruk transferowy, sitodruk, druk cyfrowy, haft, metkowanie, personalizacja na opakowaniu, znakowane boxy reklamowe i gift packi z odzieżą.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.