Scroll Top

beechfield - lifestyle, którego szukasz

czapki reklamowe na każdą porę roku

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Beechfield z bliska

Czapki z dzianiny, zimowe, na jesień, na wiosnę, na lato, beanie, kaszkiety, opaski, rękawiczki, szaliki, morfy, bandany reklamowe dla firm.

Czapki, daszki, beanie i inne produkty reklamowe EKO Beechfired

zobacz nasz katalog Beechfield

zapoznaj się z naszymi propozycjami NA ZNAKOWANE UBRANIA FIRMOWE

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz nasz wszystkie marki

DYSTRYBUTOR ODZIEŻY REKLAMoWEJ Z NADRUKIEM NASZE STOCKI UBRAŃ REKLAMOWYCH ZAWSZE PEŁNE

Jako wiodący dystrybutor odzieży reklamowej w Polsce utrzymujemy stale wysokie stocki ubraniowe na każdą porę roku. Nasza oferta odzieżowa skierowana jest do firm dużego i średniego segmentu biznesowego. Oferujemy zarówno eleganckie ubrania i stroje reklamowe, jak również odzież na eventy, eko, czy zwykłą odzież codziennego użytku. W BAS Kreacji znajdziesz zarówno marki ekskluzywne, odzieży reklamowej, jak i ekonomiczne, w tym odzież odpowiadającą najnowszym trendom rynkowym.

hurtownia odzieży reklamowej - odzież dla pracowników dostępna ze znakowaniem i bez personalizacji

Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej B2B i B2C. Dostępna odzież firmowa ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach, z projektem graficznym. Stocki obejmują kurtkisoftshelle, polary, bluzy reklamowe, kamizelki, koszuleT-shirty, ubrania robocze i inne artykuły odzieżowe, w tym skarpety, czapki reklamowe, bandany i szaliki. Realizujemy również zamówienia na ubrania reklamowe z odroczonym terminem dostawy, ale zazwyczaj dostawy odzieży realizujemy w ciągu kilku dni od zamówienia, w zależności od marki i skomplikowania projektu. Personalizacja dowolną techniką dostępną na rynku.

gadżety promocyjne na każdą porę roku - trwały i pożądany nośnik reklamy

Szczególnie polecamy czapki firmowe, które sprawdzają się znakomicie jako gadżety promocyjne na każdą porę roku, a ich osobiste przeznaczenie sprawia, że stają się trwałym i pożądanym nośnikiem reklamy. Budują lojalność i wdzięczność użytkownika, dlatego decydując się na ten nośnik reklamy warto pamiętać o jego długotrwałym charakterze i zwrocie z inwestycji w czasie. Czapki promocyjne nadają się również doskonale na wszelkiego rodzaju akcje reklamowe z nastawieniem na użytkownika; wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe, kosze prezentowe na święta, uroczystości okolicznościowe, spotkania integracyjne, eventy, konferencje, sympozja, wystawy, spotkania biznesowe, kampanie outdoorowe, imprezy sportowe, paradę równości, imprezę na zakończenie roku, akcje w terenie, na plażę, na koncerty, na szkolenia, pracę zdalną lub home office. 

markowa czapka z personalizacją logo to także możliwy eko gadżet

Czapka firmowa z personalizacją logo w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, także dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt oznakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego przeznaczenia reklamowego. Posiadamy także ofertę gadżetów eko wykonanych z naturalnych surowców oraz materiałów recyklingowych. Oferta ta polecana jest firmom ceniącym sobie nowatorskie rozwiązania i dbałość o przyrodę.

Odzież firmowa z haftem - duże stany magazynowe ubrań

Czapki reklamowe z haftem lub nadrukiem w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego. Posiadamy duże stany magazynowe ubraniowe, w tym bluzykoszulki, czapki bawełniane, czapki na plażę z daszkiem, czapki sportowe, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach.

firmowe koszule premium

Reklamowe koszule (także ich wersje premium) umożliwiają nie tylko tworzenie wyjątkowych projektów, ale przede wszystkim oferują najwyższą jakość, na jaką zasługuje Twoja marka. Inwestujesz w precyzję i detal, która kolejno przekłada się na sukces firmy. Jest to trwała i pozytywna reklama. Nasza odzież zapewnia trwałość i komfort noszenia, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla Twojej firmy. Dzięki precyzyjności nadruku i możliwości pełnej personalizacji firmowej koszuli, dostosujesz każdy detal tak, aby idealnie odzwierciedlić charakter Twojej marki.  

Ubrania BHP - odzież robocza dla firm

Bezpieczeństwo pracowników to priorytet każdej odpowiedzialnej firmy. Jako dystrybutor odzieży reklamowej, z dumą prezentujemy naszą ofertę odzieży roboczej, która całkowicie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ponadto, nadąża za zmieniającymi się trendami w modzie korporacyjnej. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. wysokiej jakości koszule, kurtki, spodnie i akcesoria, które są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim trwałe i zapewniające bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy gotowi sprostać indywidualnym potrzebom klienta, oferując profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniej odzieży technicznej. Zadbaj o bezpieczeństwo jak profesjonalista!

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Dostępne dowolne znakowanie m.in. nadruk transferowy, sitodruk, druk cyfrowy, haft, metkowanie, personalizacja na opakowaniu, znakowane boxy reklamowe i gift packi z odzieżą.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.