Scroll Top
słuchawki i gadżety elektroniczne

creative elektronika wysokiej jakości

uznana na całym świecie

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Creative z bliska

Słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, douszne i nauszne. Głośniki i wyjątkowe soundbary, bluetooth i stacjonarne. Oryginalne kamery internetowe.

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Creative z bliska

Słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, douszne i nauszne. Głośniki
i soundbary, bluetooth i stacjonarne. Oryginalne kamery internetowe B2B

gadżety elektroniczne

zobacz nasz katalog creative

sprawdź nasze propozycje

zobacz wszystkie marki z elektroniką

zobacz wszystkie marki

GŁOŚNIKI – GADŻETY REKLAMOWE AUDIO, STEREO I W KOLORZE!

ELEKTRONIKA DLA FIRM - JAK WYKORZYSTAĆ JĄ W PRAKTYCE?

Wykorzystanie elektroniki reklamowej w praktyce biznesowej niesie za sobą liczne korzyści. Oprócz zwiększenia świadomości marki, może również pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, zwiększenia lojalności klientów oraz zachęcenia potencjalnych partnerów biznesowych. Gadżety elektroniczne stanowią atrakcyjne prezenty na różnego rodzaju eventy, konferencje, targi branżowe czy inne wydarzenia, co dodatkowo przyczynia się do rozwoju firmy. 

W dzisiejszych czasach, wykorzystanie elektroniki dla firm staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomagamy w doborze odpowiednich gadżetów elektronicznych, projektowaniu zgodnie z potrzebami klienta oraz dostosowaniu do strategii marketingowej firmy. Dzięki tym technikom, elektronika staje się potężnym narzędziem, która pomaga firmie osiągnąć sukces i wyróżnić się na rynku.

glośniki reklamowe - gadżety segmentu premium

Głośniki reklamowe to często wybierane gadżety segmentu premium. Do biura, na wyjazd, do pracy na eventy, na konferencję, na plażę, na outdoor, a może na home office? Odpowiednio oznakowane głośniki BAS Kreacji zawsze sprawdzają się znakomicie jako lubiany i trwały gift reklamowy. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę głośników, w tym eleganckie i markowe głośniki na specjalne okazje, a także produkty ekonomiczne, w segmencie niskobudżetowym.

 Oferujemy zarówno najbardziej popularne głośniki bezprzewodowe bluetooth, ale również głośniki profesjonalne w systemie przewodowym. Głośniki przenośne z logowaniem mają największy udział w sprzedaży, dlatego w BAS Kreacji oferujemy wiele znanych i renomowanych marek tego typu urządzeń. Możliwe dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku. Wykonujemy m.in. głośniki z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu.

głośniki firmowe - wysoko cenione gadżety reklamowe

Trwałość i przeznaczenie do użytku osobistego sprawiają, że głośniki są wysoko cenionym nośnikiem reklamy. Głośnik firmowy to doskonały prezent na wszelkiego rodzaju rocznice, nagrody uznaniowe, upominki lojalnościowe, promocje firmowe, kampanie reklamowe, eventy itp., dlatego gadżety te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.

głośniki markowe - gadżety premium o najwyzszych parametrach technicznych

W BAS Kreacji obok najbardziej popularnych głośników ekonomicznych, proponujemy głośniki markowe lub VIP. Są to gadżety premium o najwyższych parametrach technicznych i wielofunkcyjne, np. z powerbankiem, albo funkcją latarki w obudowie. Szeroki wybór modeli i kolorów zaspokoi oczekiwania każdego odbiorcy. Polecamy markowe głośniki w zestawach reklamowych, takich jak boxy prezentowe, welcome packi, kosze świąteczne, gift boxy lub pakiety promocyjne. Stworzone przez nas pakiety upominkowe zawsze spotykają się z uznaniem klientów.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA GŁOŚNIKI ze znakowaniem?

  1. Identyfikacja wizualna: Nasze głośniki reklamowe można dostosować do Twojego logo i kolorystyki, co pozwala na subtelne, lecz skuteczne podkreślenie Twojej marki.
  2. Szereg zastosowań: Głośniki reklamowe idealnie sprawdzają się na różnych eventach, od konferencji po targi i imprezy firmowe. Mogą być używane zarówno wewnątrz, w firmie, czy w domu, jak i na zewnątrz, podczas spaceru lub biegania.
  3. Wysoka jakość dźwięku: Nasze głośniki oferują doskonałą jakość dźwięku, co gwarantuje, że użytkownicy będą usatysfakcjonowani z gadżetu, a sprzęt będzie używany przez długi czas.
  4. Długotrwałe korzyści: Głośniki reklamowe to bardzo trwałe gadżety, które będą promować Twoją firmę przez wiele lat.

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty głośników B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni głośnik na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.

Dostępne głośniki dla firm ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe głośniki dostarczymy pod wskazany adres

Głośniki reklamowe – eleganckie, markowe, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne – u nas znajdziesz je na pewno!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.