Scroll Top

designerskie lunchboxy i bidony

stylowe, francuskie lunchboxy dla firm, z dowolnym nadrukiem

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Monbento z bliska

dzbanki filtrujące wodę, butelki filtrujące wodę, karafki, bidony

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Monbento z bliska

Foodjary i lunchboxy reklamowe. Pojemniki na lunch, foodjary, bidony, termosy, butelki termiczne, torby termiczne firmowe B2B z grawerem lub nadrukiem.

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Monbento z bliska

Foodjary i lunchboxy reklamowe. Pojemniki na lunch, foodjary, bidony, termosy, butelki termiczne, torby termiczne firmowe B2B z grawerem lub nadrukiem.

lunchboxy eko

zobacz nasz katalog Monbento

sprawdź jeszcze

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI z LUNCHBOXAMI

zobacz wszystkie marki

LUNCHBOXY DLA FIRM - gadżety reklamowe na lata!

Jako wiodący dostawca luchboxów w Polsce oferujemy wszystkie rodzaje tych artykułów reklamowych, w tym lunchboxy z certyfikatem eko, lunchboxy stalowe, papierowe, silikonowe, termiczne, eko, hermetycznie zamykane, składane – wszystkie dostępne z personalizacją lub bez. Wśród najnowszych trendów rynkowych na szczególne wyróżnienie zasługują markowe i dizajnerskie lunchboxy termiczne na indywidualne zamówienie, o znakomitych parametrach technicznych i pełnej szczelności. Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę tego typu gadżetów reklamowych od renomowanych producentów światowych. Lunch boxy markowe są to zazwyczaj gadżety designerskie VIP i starannie dopracowane artykuły znanych światowych producentów. W związku z tym spotykają się z największym uznaniem użytkownika końcowego. Produkty te służą przez lata, stając się codziennym elementem życia twoich klientów czy pracowników.

lunchboxy firmowe - coraz popularniejszy gadżet reklamowy

Lunchboxy mają coraz większe znaczenie w działaniach marketingowych firm. Ich rosnący udział w rynku reklamy spowodowany jest m.in. przesunięciem nacisku reklamodawców z produktów szybkorotujących, jednorazowych, czy też zwykłych prostych pudełek na jedzenie, na produkty o długiej trwałości i zapewniające zwiększoną satysfakcję użytkownika. Lunchboxy, podobnie jak zdobywające rosnącą popularność bidony termiczne, to gadżety reklamowe, które charakteryzuje właśnie duża trwałość i znakomity stosunek wartości inwestycji do długości ekspozycji reklamowej u użytkownika.

Lunchboxy reklamowe - gadżety firmowe na każdĄ okazję

Lunchboxy termiczne sprawdzają się znakomicie jako gadżety reklamowe na każdą porę roku i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, targi, koncerty, parady, loterie i losowania, programy punktowe, promocje okresowe, systemy lojalnosciowe itp. Są też popularnym i docenianym upominkiem dla pracowników na home office.

lunchboxy personalizowane - szeroka oferta reklamowa

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne lunchboxy ekonomiczne, jak również lunchboxy termiczne premium, zapewniające utrzymanie wysokiej lub niskiej temperatury, często z dodatkowym wyposażeniem, np. w postaci sztućców. Lunchboxy termiczne z projektem graficznym i logowaniem zyskują coraz większy udział w sprzedaży, ale oferujemy również lunchboxy bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. lunchboxy z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, ze znakowaniem na opakowaniu. 

Proponujemy także lunch boxy i pojemniki na żywność w zestawach reklamowych, takich jak welcome packi lub kosze prezentowe, czy jako element gift boxów lub pakietów promocyjnych z innymi produktami, takimi jak np. ubrania reklamowe (np. bluzy reklamowesoftshelle dla pracownikówpolo itp.), plecaki promocyjnegadżety elektroniczne (np. głośnikisłuchawki itp.), kubki i latarki reklamowesłodycze reklamowe, świecenotesypióra itp. Wszelkie tego typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą nasze lunchboxy, spotykają się z dużym uznaniem klientów.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotowe bidony dostarczymy pod wskazany adres

Lunchboxy reklmaowe – do codziennego użytku, na święta i na specjalne okazje – personalizowane, proste, tanie i ekonomiczne, eleganckie, prestiżowe i wyjątkowe gadżety premium – u nas znajdziesz je na pewno.  Najwyższa skuteczność gwarantowana!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.