Scroll Top
Marki

rEGATTA modnie
i wygodnie

markowa odzież outdoorowa

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Regatta z bliska

kurtki, bluzy, softshelle, kamizelki, polary, odzież sportowa, odzież robocza

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Regatta z bliska

kurtki, bluzy, softshelle, kamizelki, polary, odzież sportowa, odzież robocza

Tekstylia firmowe - Regatta

zobacz nasz katalog REGATTa

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz wszystkie marki

DYSTRYBUTOR ODZIEŻY REKLAMOWEJ Z NADRUKIEM
NASZE STOKI UBRAŃ REKLAMOWYCH ZAWSZE PEŁNE

Jako wiodący dystrybutor odzieży reklamowej w Polsce utrzymujemy stale wysokie stocki ubraniowe na każdą porę roku. Nasza oferta odzieżowa skierowana jest do firm dużego i średniego segmentu biznesowego. Oferujemy zarówno eleganckie ubrania i stroje reklamowe, jak również odzież eventową, eko, czy zwykłą odzież codziennego użytku. W BAS Kreacji znajdziesz zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, w tym odzież odpowiadającą najnowszym trendom rynkowym. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej B2B i B2C. Dostępna odzież firmowa ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach. Stocki obejmują kurtki, softshelle, polary, bluzy reklamowe, kamizelki, T-shirty, ubrania robocze i akcesoria odzieżowe, w tym skarpety, czapki reklamowe, bandany i szaliki. Sprzedajemy również ubrania reklamowe na zamówienie z odroczonym terminem realizacji, ale zazwyczaj dostawy odzieży realizujemy w ciągu kilku dni od zamówienia, w zależności od marki i skomplikowania projektu. Wykonujemy projekt graficzny znakowania w cenie. Personalizacja dowolną techniką dostępną na rynku.

Ubrania w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego. Posiadamy duże stany magazynowe ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, bluzy polarowe, czapki, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Własna szwalnia odzieżowa z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model ♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie ♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Dostępne dowolne znakowanie m.in. nadruk transferowy, sitodruk, druk cyfrowy, haft, metkowanie, personalizacja na opakowaniu, znakowane boxy reklamowe i gift packi z odzieżą.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.