Scroll Top
Marki

wygodna odzież
TEE JAYS

dla Twoich pracowników i kontrahentów

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Tee Jays z bliska

kurtki, softshelle, kamizelki, bluzy, polary, swetry, koszule, koszulki

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Tee Jays z bliska

kurtki, softshelle, kamizelki, bluzy, polary, swetry, koszule, koszulki

zobacz nasz katalog tee jays

zapoznaj się z naszymi propozycjami

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz wszystkie marki

REKLAMOWA ODZIEŻ DLA FIRM - trwałe i lubiane gadżety promocyjne

Oferujemy pełną gamę ubrań reklamowych, od taniej odzieży przeznaczonej na szybkie akcje promocyjne, po ubrania premium, jakością konkurujące z modowym rynkiem detalicznym. W przypadku niektórych marek kroje i fasony dostępne w naszej oferty są nieosiągalne nawet na szerokim rynku detalicznym, przez co posiadają dodatkowy walor unikalności.

W BAS Kreacji znajdziesz zarówno ubrania codziennego użytku z możliwym znakowaniem, jak również dowolne ubrania eventowe, na akcje promocyjne, na konferencje i imprezy plenerowe, ubrania o charakterze sportowym, casualowym itp.  Proponujemy zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Bogata kolorystyka i wzornictwo oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku, m.in. termotransferem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem itp. Możliwe również metkowanie i znakowanie na opakowaniach ubraniowych lub boxach reklamowych

Ubrania w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.
Posiadamy duże stocki ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, polary, bluzy reklamowe, czapki, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP, czy inne akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.