odzież REKLAMOWA
PRINTER ACTIVE

kolorowa, wygodna
i ekologiczna

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Printer z bliska

kurtki, bluzy, kamizelki, koszule, koszulki, softshelle, odzież sportowa

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Printer z bliska

Odzież reklamowa dla firm. Personalizowane ubrania w bogatej kolorystyce; kurtki, bluzy, kamizelki, koszule, koszulki, softshelle, odzież ekologiczna Prime

zobacz nasz katalog PRINTER active wear

zobacz wyjątkowy katalog PRINTER prime

zapoznaj się z naszymi propozycjami
NA ODZIEŻ FIRMOWĄ

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz wszystkie marki

ODZIEŻ REKLAMOWA – SPRAWDZONY GIFT BIZNESOWY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Odpowiednio dobrana odzież reklamowa jest najlepszym sposobem zbudowania więzi z pracownikiem, kontrahentem lub klientem. Nasza oferta odzieżowa to nie tylko ubrania eleganckie, ale też odzież eventowa, eko, czy odzież codziennego użytku. Możliwe dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku.  Najwyższa skuteczność gwarantowana! W BAS Kreacji znajdziesz zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej B2B. Dobierzemy strój odpowiedni na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.
Dostępna odzież firmowa ze znakowaniem lub bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach, w tym kurtki, softshelle, polary, dresy, bluzy reklamowe, ale również zwykłe koszulki, ubrania robocze i akcesoria odzieżowe, takie jak skarpetki, bandany, chusty i kominy.

Ubrania reklamowe dla pracowników, klientów i kontrahentów sprawdzają się znakomicie jako prezenty biznesowe. Są trwałe i chętnie wykorzystywane na co dzień, co sprawia, że są wysoko cenionym nośnikiem reklamy. Odzież reklamowa na indywidualne zamówienie buduje lojalność i dobre skojarzenia użytkownika. Jest strzałem w dziesiątkę jako prezent na wyjazdy integracyjne i służbowe, pikniki, spotkania biznesowe, wydarzenia plenerowe, imprezy i zawody sportowe, maratony, festiwale, targi, koncerty, eventy, konferencje, parady, posiedzenia firmowe, konkursy, programy punktowe, programy lojalnościowe, wyróżnienia i nagrody, imprezy końcoworoczne i inne akcje reklamowe, jak również jako upominek dla pracownika na home office lub z okazji świąt oraz wydarzeń i promocji rocznicowych.

Ubrania reklamowe w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego.
Posiadamy duże stany magazynowe odzieży reklamowej, w tym softshelle, kurtki, polary, bluzy reklamowe, czapki, skarpetki, T-shirty, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦ gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.