Cottover odzież firmowa fairtrade

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Cottover z bliska

Wykonane z bawełny organicznej koszulki, bluzy, koszule. swetry, czapki, kominy, dresy. Wszystko fairtrade.

galeria produktów

Przyjrzyj się odzieży Cottover z bliska

Odzież reklamowa z bawełny organicznej – polary, bluzy, koszule. swetry, czapki,
kominy, dresy eko znakowane dla firm.

Artykuły ubraniowe eco dl abiznesu

zobacz nasz katalog cottover

zapoznaj się z naszymi propozycjami
na odzież firmową EKO

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MARKI ODZIEŻOWE

zobacz wszystkie marki

ODZIEŻ REKLAMOWA ZE ZNAKOWANIEM lOGO – prezent reklamowy z klasą!

Odzież firmowa eko z nadrukiem to trwały i lubiany nośnik reklamy. Nasze ubrania reklamowe to nie tylko oferta na jednorazowe akcje i wydarzenia promocyjne, ale też odzież codziennego użytku, stroje robocze, ubrania markowe i elegancka odzież premium na spotkania firmowe.  Proponujemy zarówno marki ekskluzywne eko, fairtrade, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i oferty ubraniowej dla klientów biznesowych. Dobierzemy ubrania odpowiednie na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.
Dostępna odzież znakowana i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach oraz wysokie stany magazynowe ubrań reklamowych. Hurtowa sprzedaż odzieży wraz z projektem graficznym dla klientów biznesowych. Konkurencyjne ceny i terminy.

Ubrania firmowe sprawdzają się znakomicie jako gadżety promocyjne. Są wizytówką firmy i służą przez lata, stając się trwałym i pożądanym nośnikiem reklamy. Budują lojalność i wdzięczność użytkownika. Stroje firmowe nadają się również  doskonale na wszelkiego rodzaju akcje reklamowe fokusowane na użytkownika, typu wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe, pakiety promocyjne na święta, uroczystości okolicznościowe,  wydarzenia rocznicowe, zawody, spotkania integracyjne, eventy, konferencje, sympozja, wystawy, spotkania biznesowe, kampanie outdoorowe, imprezy sportowe, biegi, maratony, paradę równości, runmagedon, imprezę na zakończenie roku, akcje w terenie, na plażę, na koncerty, na szkolenia, pracę zdalną lub home office. Ciekawą propozycją jest również łączenie ubrań w boxy odzieżowe z innymi gadżetami, jak bidony reklamowe, lunchboxy, latarki, parasole czy eleganckie pióra i długopisy. Takie boxy z prezentami firmowymi cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów.

Proponujemy odzież firmową z projektem graficznym logo, w pełnym zakresie, w tym ostatnio szczególnie poszukiwanie ubrania ekologiczne dla firm, z odpowiednimi certyfikatami ochrony środowiska. Ubrania z nadrukiem w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorystyki firmowej klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego celu reklamowego. Zachęcamy również do korzystania z szerokiego wyboru innych gadżetów ekologicznych.
Posiadamy duże stoki ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, polary, bluzy reklamowe, polo, koszulki, bezrękawniki, czapki, skarpetki, T-shirty, dresy, uniformy, ubrania robocze BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie logo

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Możliwe znakowanie logo dowolnymi technikami, m.in. termotransferem, nadrukiem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem, metkowaniem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.