Scroll Top
Marki

ADIDAS - ODZIEŻ I AKCESORIA DLA FIRM

z możliwością dowolnego znakowania

galeria produktów

Przyjrzyj się produktom Adidas z bliska

Odzież sportowa i codzienna. Kurtki, t-shirty, bluzy, polary, kamizelki, spodenki, dresy, klapki, skarpetki, czapki. Plecaki, torby, saszetki, piłki, ręczniki, frotki.

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Adidas z bliska

Odzież reklamowa, sportowa i codzienna dla firm. Kurtki, t-shirty, bluzy, polary, kamizelki, spodenki, dresy, klapki, skarpetki, czapki. Plecaki, torby, saszetki, piłki, ręczniki, frotki.

ADIDAS DLA FIRM ODZIEŻ REKLAMOWA

Zobacz nasze katalogi Adidas

Sprawdź jeszcze

Sprawdź pozostałe marki odzieżowe

zobacz wszystkie marki

ODZIEŻ REKLAMOWA ZE ZNAKOWANIEM – prezent reklamowy z klasą!

Odzież firmowa z nadrukiem to trwały i lubiany nośnik reklamy. Nasze ubrania reklamowe to nie tylko oferta na jednorazowe akcje i wydarzenia promocyjne, ale też odzież codziennego użytku, stroje robocze, ubrania markowe i elegancka odzież na spotkania biznesowe.  Proponujemy zarówno marki ekskluzywne, jak i ekonomiczne, wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty ubraniowej dla klientów firmowych. Dobierzemy ubrania odpowiednie na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.
Dostępna odzież z personalizacją i bez, także w powtarzalnych seriach oraz wysokie stany magazynowe ubrań reklamowych. Hurtowa sprzedaż odzieży wyłączne dla klientów firmowych. Konkurencyjne ceny i terminy.

ODZIEŻ FIRMOWA – GADŻET Z SZEROKĄ GAMĄ ZASTOSOWAŃ

Ubrania firmowe to często wybierane gadżety promocyjne na wszelkiego rodzaju akcje reklamowe typu wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe, gadżety na święta, uroczystości okolicznościowe, spotkania integracyjne, eventy, konferencje, sympozja, wystawy, spotkania biznesowe, kampanie outdoorowe, imprezy sportowe, paradę równości, imprezę na zakończenie roku, akcje w terenie, na plażę, na koncerty, na szkolenia, pracę zdalną lub home office. 
Odzież firmowa z personalizacją w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, także dopasowanej do kolorów firmowych klienta. W cenie zapewniamy projekt znakowania i doradztwo przy wyborze najlepszej marki dla konkretnego przeznaczenia reklamowego.
Dostępny każdy rodzaj ubrań, w tym softshelle, kurtki reklamowe, polary, bluzy reklamowe, T-shirty, ubrania robocze BHP, dresy, uniformy i akcesoria odzieżowe, takie jak czapki, bandany, szaliki, chusty i skarpety, a także gift boxy z odzieżą i kosze prezentowe na święta z akcesoriami odzieżowymi.

Ubrania w dowolnych rozmiarach i kolorystyce, dopasowanej do kolorystyki firmowej klienta. Posiadamy duże stocki ubraniowe, w tym softshelle, kurtki, bluzy polarowe reklamowe, beanie, skarpetki, T-shirty, dresy, odzież robocza, techniczna BHP i akcesoria odzieżowe. Dostępna również odzież z rynku detalicznego w hurtowych ilościach. Dysponujemy własną szwalnią z możliwością szycia odzieży reklamowej na indywidualne zamówienie.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model

♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie

♦  gotową odzież dostarczymy pod wskazany adres

Z NAMI UBIERZESZ SWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW OD STÓP DO GŁÓW

Możliwe znakowanie dowolnymi technikami, m.in. termotransferem, nadrukiem, sitodrukiem, drukiem cyfrowym, haftem, metkowaniem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.