Scroll Top
Marki

huwawei

Huawei - najlepsza
elektronika B2B

dla Twojej firmy

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom Huawei z bliska

wyjątkowe głośniki, słuchawki i kabelki
z możliwością pełnej personalizacji

galeria produktów

Przyjrzyj się gadżetom reklamowym Huawei z bliska

wyjątkowe głośniki, słuchawki i kabelki z możliwością pełnej personalizacji.

Gadżety i produkty B2B Huawei Polska

zobacz nasz katalog huawei

zobacz pozostałe marki z elektroniką

SŁUCHAWKI REKLAMOWE – GADŻETY DLA FIRM AUDIO, STEREO I W KOLORZE!

Słuchawki reklamowe to często wybierane gadżety segmentu premium. Do pracy, do biura, na wyjazd, na eventy, na konferencję, na plażę, na outdoor,  a może na home office? Odpowiednio oznakowane słuchawki BAS Kreacji zawsze sprawdzają się znakomicie jako lubiany i trwały gift reklamowy. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę słuchawek, w tym eleganckie i markowe słuchawki na specjalne okazje, a także produkty ekonomiczne, w segmencie niskobudżetowym. Oferujemy zarówno najbardziej popularne słuchawki bezprzewodowe, ale również słuchawki przewodowe oraz słuchawki douszne typu earbuds, earpieces, earbits. Firmowe słuchawki z nadrukiem logo mają największy udział w sprzedaży, dlatego w BAS Kreacji oferujemy wiele znanych i renomowanych marek tego typu urządzeń. Możliwe dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką dostępną na rynku. Wykonujemy min. słuchawki personalizowane z grawerem laserowym, z nadrukiem lub ze znakowaniem na opakowaniu.

W BAS Kreacji obok najbardziej popularnych słuchawek ekonomicznych, proponujemy słuchawki markowe lub VIP. Są to gadżety premium o najwyższych parametrach technicznych.

Słuchawki firmowe i inne gadżety elektroniczne na indywidualne zamówienie sprawdzają się znakomicie jako artykuły reklamowe na każdą porę roku i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju działaniach reklamowych, takich jak spotkania plenerowe, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne, obozy, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, targi, koncerty, festiwale muzyczne, parady, loterie i losowania, programy punktowe, promocje okresowe, systemy lojalnościowe, akcje promocyjne w audycjach radiowych i programach telewizyjnych itp. Są też popularnym i cenionym upominkiem dla pracowników na home office, przedstawicieli handlowych, pracowników biurowych, czy jako prezenty dla klientów i kontrahentów biznesowych. Odpowiednio dobrane i oznakowane gadżety elektroniczne znakomicie utrwalą więzi i zbudują pozytywne relacje biznesowe.

W BAS Kreacji oferujemy zarówno najbardziej popularne słuchawki, zestawy słuchawkowe i słuchawki ekonomiczne, komputerowe, na wi-fi do laptopa, tableta, czy smartphona, jak również słuchawki premium, eleganckie i ekskluzywne z bardzo dobrym brzmieniem - głośniki przewodowe VIP, o dużej trwałości i znakomitym wykonaniu. Różnorodność kształtów, materiałów i kolorów nieograniczona - od małych dousznych, z mikrofonem lub bez, po duże z dowolnych materiałów i z przetwornikami dźwięku w różnych miejscach, w celu poprawy brzmienia muzyki.

Polecamy też markowe słuchawki w zestawach reklamowych, takich jak boxy prezentowe, welcome packi, kosze świąteczne, pakiety promocyjne, czy jako element gift boxów, zawierających dodatkowo takie gadżety reklamowe jak plecaki firmowe, pióra reklamowe, bidony ze znakowaniem, parasole reklamowe, głośniki personalizowane, kurtki reklamowe, bluzy polarowe dla firm lub podobne elementy odzieży reklamowej, czy inne artykuły reklamowe VIP lub ekonomiczne. Wszelkie typu zestawy upominkowe, w skład których wchodzą kurtki lub inne artykuły odzieżowe, spotykają się z dużym uznaniem klientów, a odpowiednio skomponowany zestaw promocyjny pozostanie na długo skutecznym nośnikiem reklamy.

Oferujemy słuchawki reklamowe personalizowane oraz bez personalizacji. Dostępne dowolne kolory i wzory oraz znakowanie każdą techniką stosowaną na rynku. Wykonujemy min. słuchawki z nadrukiem logo, z grawerem laserowym, z tłoczeniem, ze znakowaniem na opakowaniu.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi propozycjami na głośniki reklamowe dla firm!

Najwyższa skuteczność gwarantowana! Skorzystaj z naszego doświadczenia i najszerszej oferty słuchawek B2B i B2C. Dobierzemy odpowiedni słuchawki reklamowe na każdą okazję i dla każdej grupy odbiorców.

 Dostępne słuchawki dla firm ze znakowaniem i bez personalizacji, także w powtarzalnych seriach i dowolnej kolorystyce.

NIE MASZ POMYSŁU? ZDAJ SIĘ NA NAS!

 ♦ dobierzemy markę i model ♦ zaprojektujemy i wykonamy znakowanie ♦  gotowe słuchawki dostarczymy pod wskazany adres

Słuchawki reklamowe - eleganckie, markowe, na specjalne okazje, proste, tanie i ekonomiczne - u nas znajdziesz je na pewno!

zobacz wszystkie marki

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.