Kontakt



Dane kontaktowe


BAS Kreacja - marketing szyty na miarę
Plac Trzech Krzyży
ul. Żurawia 2/25
00-503 Warszawa
tel. (22) 418 88 88
kom. 696 47 30 40
email: info@baskreacja.pl


Szczegółowe zestawienie telefonów



Dział Handlowy BAS Kreacja (Żurawia)


Anna Jezierska
tel. 22 418 88 80
tel. kom. 609 241 024
e-mail: anna.jezierska@baskreacja.pl
Rafał Kołodziejski
tel. 22 418 88 81
tel. kom. 602 789 772
e-mail: rafal.kolodziejski@baskreacja.pl
Paweł Bogacz
tel. 22 418 88 83
tel. kom. 728 81 91 87
e-mail: pawel.bogacz@baskreacja.pl
Tomasz Witczak
tel. 22 418 88 84
tel. kom. 728 81 91 89
e-mail: tomasz.witczak@baskreacja.pl
Magdalena Jabłońska
tel. 22 418 88 85
tel. kom. 690 00 66 05
e-mail: magda.jablonska@baskreacja.pl
Ewa Ptak
tel. 22 418 88 86
tel. kom. 690 00 66 06
e-mail: ewa.ptak@baskreacja.pl
Anna Kowalska
tel. 22 418 88 89
tel. kom. 690 00 66 02
e-mail: anna.kowalska@baskreacja.pl
Liliana Lubieniecka
tel. 22 418 88 91
tel. kom. 570 990 711
e-mail: liliana.lubieniecka@baskreacja.pl
Patrycja Welew
tel. 22 418 88 82
tel. kom. 728 81 91 90
e-mail: patrycja.welew@baskreacja.pl

Dział Handlowy BAS Kreacja (Traugutta)


  Anna Kotowicz
  tel. 22 418 88 61
  tel. kom. 570 990 966
  e-mail: anna.kotowicz@baskreacja.pl
  Magdalena Grzelewska-Bobrowicz
  tel. 22 418 88 67
  e-mail: magdalena.bobrowicz@baskreacja.pl
  Katarzyna Ziętek
  tel. 22 418 88 62
  tel. kom. 570 990 266
  e-mail: katarzyna.zietek@baskreacja.pl
  Mariusz Jarzyna
  tel. 22 418 88 60
  tel. kom. 570 990 744
  e-mail: mariusz.jarzyna@basdystrybucja.pl
Damian Kołodziejczyk
tel. 22 418 88 63
tel. kom. 728 819 186
e-mail: damian.kolodziejczyk@baskreacja.pl

Dział Obsługi Tłumaczeń BAS


Aleksandra Buszta
tel. 22 418 88 03
e-mail: aleksandra.buszta@bas.pl
Izabela Rachubińska
tel. 22 418 88 01
e-mail: iza.rachubinska@bas.pl
Dorota Cywińska
tel. 22 418 88 02
e-mail: dorota.cywinska@bas.pl
Iga Pasiut
tel. 22 418 88 03
e-mail: iga.pasiut@bas.pl
Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@bas.pl
  Ewa Kieliszczyk
  tel. 22 418 88 00
  e-mail: ewa.kieliszczyk@bas.pl

Dział Administracji i Rozliczeń


Anna Dobrowolska
tel. 22 418 88 90
tel. kom. 570 990 655
e-mail: anna.dobrowolska@baskreacja.pl
Anna Jezierska
tel. 22 418 88 80
tel. kom. 728 81 91 86
e-mail: anna.jezierska@baskreacja.pl
Magdalena Jabłońska
tel. 22 418 88 85
e-mail: magda.jablonska@baskreacja.pl

Dział Mediów Społecznościowych


Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@bas.pl
Katarzyna Ziętek
tel. 22 418 88 62
tel. kom. 570 990 266
e-mail: katarzyna.zietek@bas.pl
  Ewa Kieliszczyk
  tel. 22 418 88 00
  e-mail: ewa.kieliszczyk@bas.pl

Dział Testowania i Promocji Produktów BAS Target


Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@bas.pl

Dział Windykacji


Anna Dobrowolska
tel. 22 418 88 90
tel. kom. 570 990 655
e-mail: anna.dobrowolska@baskreacja.pl
Dorota Cywińska
tel. 22 418 88 02
e-mail: dorota.cywinska@bas.pl

Dział Decyzji Strategicznych


Robert Bobrowicz
e-mail: robert.bobrowicz@baskreacja.pl

Lokalizacja na mapie



Większą mapa »

Napisz do nas



Imię i nazwisko:  
Firma*:  
Treść zapytania*:  
Adres email*:  
dodatkowe informacje
Tel*:  
Pliki (np. logo):  

Weryfikacja:  
Wpisz kod z obrazka*:
* - Pola wymagane

tel: 22 627 33 33
kom: 696 500 998
email: bas@bas.pl
www: bas.pl

tel. 22 696 95 95
kom. 696 47 30 40
email: info@baskreacja.pl
www: baskreacja.pl

tel: 22 627 33 44
kom: 696 500 998
email: info@bastarget.pl
www: bastarget.pl



Copyrights © Bas Kreacja 2009-2017, Warszawa, All rights reserved

Znajdź nas na Google+
Przypomnij haslo [zamknij]
Login:


Email:
Na podany adres email zostanie wyłasne hasło.
wróć do logowania